img

עיסויים בצפון

מון אמור > מחוז צפון

עיסוי VIP בצפון

המומלצים שלנו במחוז צפון

הבחירות שלנו במחוז צפון

עיסוי בצפון

אם תחשבו על זה, כל מה שאתם צריכים בכדי להתפנק בעיסוי הוא לפנות בלוח הזמנים שלכם שעה או שעתיים בלבד. אז במקום להמשיך ולפנטז על עיסוי בצפון, למה שפשוט לא תתאמו לעצמכם עיסוי עוד היום? ברוכים הבאים אל "מון אמור" – אצלנו תוכלו למצוא את המעסים הטובים ביותר המציעים מניפה רחבה של עיסויים.

עיסוי בצפון נקשר המון פעמים עם אירועים שונים כדוגמת ימי הולדת או ימי נישואין, אך מי אמר שצריך לחכות לאירוע מיוחד בכדי ליהנות ממגע אנושי? בכוחו של המגע והעיסוי המקצועי לרפא ולשחרר כאבים – ברמה הגופנית והמנטלית ולהשיב אליכם את הרוח החיונית. 

מכון ספא, מכון טיפולים או בבית – היכן תרצו לקבל את העיסוי?

אז היכן תרצו אתם לקבל עיסוי? ישנן 3 אפשרויות שונות: ראשית, מכון ספא. מדובר לכאורה על העיסוי המפנק ביותר ועל החוויה הטובה ביותר, אך גם על היקרה ביותר. ישנם לא מעט מכוני ספא בצפון, אך הם מתאימים לאלו מכם שמעוניינים בפורמט של יום פינוק חוויתי. המחיר? יעלה לכם מאות שקלים.

אפשרות נוספת העומדת לרשותכם עם רצונכם לקבל עיסוי בצפון היא מכון טיפולים (קליניקה פרטית). מדובר על אפשרות פופולארית מאד, המעניקה לכם 2 יתרונות ברורים: ראשית, מדובר על טיפול קצר שלא מצריך מכם לשנות את לוחות הזמנים שלכם – אתם מגיעים לעיסוי בלבד. שנית, המחיר. בהשוואה לטיפולים אחרים המוצעים בפורמטים שונים, עיסוי בצפון שתקבלו בקליניקה פרטית יהיה הזול ביותר. 

ומה באשר לעיסוי שמגיע עד הבית? ישנם מעסים שעובדים במתכונת של "מכון עיסויים נייד" – כך תוכלו גם אתם ליהנות מעיסוי שמגיע ממש עד לפתח הבית שלכם. כך, אינכם צריכים להעסיק את עצמכם בשאלות ההגעה למכון העיסויים והחזרה ממנו, יש לכם אפס הוצאות צפויות על דלק ועל חניות ובעיקר: אתם נמצאים במקום האידיאלי, הנוח והמוכר ביותר לקבל בו עיסוי בצפון.

עיסוי מגבר או אישה – מה כדאי?

לא באמת ניתן לקבוע חד משמעית, פשוט מאחר ולכל אדם ישנן העדפות שונות. עם זאת, אפשר להקל עליכם את הבחירה: כל עוד אתם מעוניינים לקבל עיסוי בצפון שהוא מאסיבי, אינטנסיבי וחזק יותר – מעסים גברים לרוב יהיו העדיפים. המבנה של כף היד הגברית חזק ועוצמתי יותר, מה שמאפשר למעסה גם להפעיל יותר כוח במשך העיסוי. 

עם זאת, אם אתם אוהבים עיסויים עדינים יותר ורכים יותר, מובן כי אישה היא המתאימה לעיסוי שלכם. עיסוי בצפון יכול להינתן לכם על ידי נשים וגברים, כאשר אין באמת חשיבות למין המעסה בכל הקשור למקצועיות המעסה. כן חשוב לציין כי גם מעסות יכולות להעניק עיסויים חזקים יותר, זאת בהתאם ליישום טכניקות שונות של לחיצות.

ומה באשר לגברים דתיים? מובן כי גבר דתי לא יהיה מעוניין לקבל עיסוי מאישה, וכך גם ליהפך: אישה לא תרצה לקבל עיסוי מגבר. עיסוי בצפון יכול להתאים גם לקהלים מסורתיים יותר שמעוניינים לשמור על הצניעות. באופן כללי, ישנן נשים שמרגישות בנוח יותר להיות ביסטואציה של עיסוי אל מול אישה ולא אל מול גבר. זו הסיבה כי לפני תיאום הטיפול עם קליניקית הטיפולים, אתם נדרשים לציין העדפה באשר למין המעסה. 

כמה יעלה לכם לעשות עיסוי מקצועי?

אתם מתעניינים לגבי עיסוי בתל אביב וגם לגבי עיסויים במקומות שונים בארץ? כדאי שתדעו כמה עתיד לעלות לכם עיסוי. ראשית, דעו כי העיסויים מוצעים בשלושה אורכים שונים: חצי שעה, 45 דקות ושעה וחצי. מן הסתם – ככל שהעיסוי שתבחרו יהיה ארוך יותר, כך תצטרכו לשלם יותר בעבורו. העיסויים מוצעים במחירים של בין 150 שקלים ל-450 שקלים, הכל תלוי ניסיון המעסה, סוג העיסוי והמקום בו תקבלו את העיסוי (מכון טיפולים או מכון ספא וכן הלאה).

חשוב לציין כי לעתים המיקום הגיאוגרפי בו תבצעו את העיסוי, ישפיע גם הוא על המחיר. לדוגמא: עיסוי בצפון המון פעמים מסתמן כזול יותר בהשוואה לעיסויים הניתנים במרכז הארץ. לכן, אם אתם מראש מתגוררים בצפון או עובדים באזור זה, יהיה כדאי לכם לתאם את העיסוי באזור זה.

תנאי סף: עיסוי עם מעסה מוסמך בלבד

עיסוי בצפון יכול להטיב עמכם, אך על מנת שאכן תיהנו מאותה ההטבה, עליכם לוודא כי המעסה שלכם הוא מעסה מנוסה ובעל הכשרה מתאימה. הנטייה לחשוב כי כל אחד שמעביר את ידיו על גופו של אדם אחר נקרא מעסה, שגויה. מעסים צריכים להכיר היטב את המבנה של גוף האדם, אילו נקודות נחשבות לרגישות ביותר, איך משחררים שרירים תפוסים ואיך מטיבים באמצעות מגע ולא מזיקים באמצעותו. לכן, כבר בשיחת הטלפון הראשונה בה אתם מבררים פרטים לוגיסטיים (זמינות, מחירים וכן הלאה), כדאי לברר עם המעסה מהו הניסיון שלו.

עיסוי בצפון או בכל מקום אחר, לרבות עיסוי בירושלים, חייב להינתן לכם על ידי המעסים הטובים ביותר. האם תהיו מוכנים להמר על בריאותכם? מובן שלא – בחרו רק בטובים ביותר!

אתם רוצים להתפנק, אבל מקבלים הרבה מעבר לפינוק

כל מה שאתם יכולים לדמיין לעצמכם בשלב זה הוא את עוצמת הפינוק שתרגישו בעקבות העיסוי. עם זאת, דעו כי מצפה לכם הרבה מעבר! אז נכון, הפינוק שבעיסוי הוא מה שמניע אתכם, אך לאחר העיסוי אתם עתידים לחוש עוד דברים נוספים:

 • תחושת שלווה פנימית

 • רוגע ואופוריה

 • לחצים ומתחים? פתאום מקבלים פרופורציה אחרת

לצד ההטבה הפיסית שבעקבות המגע, כוחו של המגע בא לידי ביטוי גם ביכולת שלו להטיב ברמה המנטלית. עיסוי בקריות מטיב עמכם בשני מישורים במקביל! לעתים, ישנם דברים שונים שמעיקים עליכם ואינכם יודעים איך למזער את נוכחותם בחייכם. עיסוי בדרום או בצפון אכן יכול להיות לכם המענה ולהעניק לכם הטבה משמעותית.

בבוקר או ערב: ישנה שעה מומלצת לקבל בה את העיסוי?

ישנם אנשים שרוצים להבטיח את התנאים הטובים והאידיאליים ביותר לקבלת העיסוי. לכן, הם לא מעניקים חשיבות רק לסוג העיסוי וניסיון המעסה, אלא גם לשעה בה הם יקבלו את העיסוי. בגדול, אין באמת חשיבות לשעה בה תקבלו עיסוי במרכז, אלא שהמשמעות העיקרית היא של טיב העיסוי. עם זאת, לבוקר ישנם יתרונות ולערב ישנם יתרונות:

 • עיסוי בבוקר פותח לכם את היום בתחושה נפלאה

 • רגע לפני העבודה – שעה של פינוק עצמי

 • עיסוי בסוף היום מאפשר לכם להתנקות ולהתרענן

 • עיסוי בערב מעורר בכם ציפייה לקראת סוף היום

כבר בשיחת ההיכרות עם המעסה, ציינו מגבלות רפואיות

עיסוי בצפון כולל בתוכו גם את האפשרות כמובן לקבל עיסוי בחיפה. אין באמת חשיבות למקום בו תקבלו את העיסוי, לפחות לא באשר לסטנדרט שעל כל המעסים להיצמד אליו: שאלון הבריאות. המעסה פוגש אתכם לראשונה, והוא חייב לבצע אתכם היכרות לפני שהוא מתחיל לעסות אתכם. דברים שיהיה עליכם להשיב עליהם לאורך שאלון הבריאות:

 • האם עברתם ניתוחים לאחרונה

 • האם אתם סובלים מכאבים

 • האם ישנם אזורים בהם תרצו שהמעסה לא יגע

 • האם אתם סובלים ממחלות לב / מחלות כרוניות

מידע נוסף על עיסוי בצפון

img
האם באמת ישנו עיסוי שהוא המומלץ ביותר?

אפשר לומר בבירור כי בכל יום אתם מגיעים אל מקום העבודה שלכם, אך לא בכל יום אתם מגיעים אל מכון עיסויים על מנת להתפנק עם עיסוי בצפון. אז באיזה עיסוי תבחרו ?

img
שילוב בין סוגים שונים על עיסויים – כדאי או לא?

ישנה האפשרות הרגילה והמוכרת שהיא עיסוי רגיל מסוג אחד. אבל מה אם תרצו לשלב עיסוי בצפון עם עיסוי מסוג נוסף ? לפרטים קראו את המאמר >>

img
מדוע עיסוי בחדר זוגי הוא עיסוי יקר יותר?

לא תמיד תרצו לקבל עיסוי בצפון בחדר עיסויים פרטי. לעתים, אתם רוצים לחלוק את החוויה האדירה והמפנקת עם האדם שאתם הכי אוהבים – בן או בת הזוג שלכם.