מיתוסים ישנים וניפוצם – עיסויים

מיתוסים הם תוצר של טלפון שבור: מסרים שעוברים מאוזן לאוזן, כאשר התקשורת הקטועה שעוברת בין אלפי זוגות אוזניים, מעוותת את טיב המסר. אם מדובר על מיתוסים – מדוע חשוב להכיר אותם? על מנת שגם אתם תוכלו להכיר את עולם העיסויים כפי שהוא באמת – אחת ולתמיד!

"אין מעסות, אך ורק מעסים"

ממש לא. השנה היא שנת 2019, ומקצועות שהיו נחשבים בעבר כ"גבריים", כיום נתפשים כמקצועות הרלוונטים לנשים ולגברים גם יחד. כיום, ישנן נהגות מוניות ומשאיות, טייסות ומנכ"ליות שעומדות בראש חברות ענק. כן, ישנן גם מעסות נפלאות ומוכשרות שמצליחות באמצעות המגע הנשי, להביא לידי ביטוי את קסם המגע וכך להטיב עם המון אנשים.

"עיסוי בהכרח כולל אלמנט אירוטי"

חד וחלק, לא. עיסוי לנשים וגם לגברים לא חייב להיות אירוטי. ישנם שני סוגי עיסויים המשלבים את הגוון הזה: עיסוי אירוטי הניתן לטובת סיפוק מיני בלבד, וגם עיסוי הטנטרה המבקש לשחרר אנרגיות עצורות בגוף באמצעות אנרגיה מינית. העיסוי הקלאסי לא כולל עירום, מגע באיברים אינטימיים או אורגזמה. מדובר על מגע מבוקר, יסודי ומקצועי שמבקש להטיב עמכם ברמה המנטלית והגופנית.

"עיסוי זה רק לעשירים"

לא נכון. גם אם התקציב שלכם יחסית מצומצם, דעו כי תוכלו ליהנות מעיסוי. כמה עולה עיסוי לנשים או גברים? תוכלו למצוא מעסים שמציעים עיסויים החל מ-150 שקלים לשעת עיסוי. ככל שתבחרו בעיסוי הניתן על ידי מעסה מנוסה יותר, כך עלות העיסוי תעלה. ישנם מבצעים שונים, הטבות שירותיות וגם קופונים לעיסויים – כך שגם אתם יכולים לקבל עיסוי מפנק ומרגיע.

"לא כואב לי כלום, מה אני צריך עיסוי?"

עיסוי לנשים או לגברים לא מיועד אך ורק לטובת ריפוי והקלה בכאבים. עיסוי מגלם בתוכו מימדים של פינוק, הנאה, רוגע ושלווה. לא במקרה עיסויים ניתנים במסגרת ימי כייף ופינוק – זאת מאחר והם מעניקים לכם טעם אמיתי של פינוק לגוף ולנפש. גם אם אתם בריאים ולא סובלים מכאבים, מגע קסום של מעסה מקצועי יעשה לכם רק טוב!

"בעלי עושה לי עיסוי, אני לא צריכה לשלם על זה"

עיסוי חייב להינתן על ידי מעסה מקצועי בלבד! עיסויים שניתנים על הדרך על ידי חברים ובני זוג, יכולים לגרום לכאבים שיורגשו בטווח הקצר והארוך. רוצים לקבל עיסוי? עשו זאת בדרכים המקובלות, המקצועיות והבריאות ביותר!