מדוע עיסוי בחדר זוגי הוא עיסוי יקר יותר?

מכוני העיסויים שמחים להציע את האפשרות גם ליהנות מעיסוי בחדר זוגי ומאובזר – כך שהחוויה שלכם תהיה טובה אפילו יותר. מדוע חדרי הטיפול הזוגיים יקרים יותר? 

עיסוי זוגי – לאילו אירועים הוא מתאים?

ראשית, מתי עיסוי בצפון לזוג יכול להתאים לכם? השהות בחדר זוגי מתאימה כמובן לזוגות – כך ניתן לעבור יחד חוויה משותפת ורומנטית. העיסוי הזוגי אם כן מתאים לכם אם אתם מגיעים בהרכב של בני זוג, וכל עוד אתם חוגגים יום הולדת, יום נישואין, את מסיבת האירוסין שלכם או שאתם מתפנקים ביום שלאחר אירוע החתונה. רבים תוהים מהו ההבדל בין עיסוי בצפון שמקבל כל אחד מכם בנפרד ובין שהות בחדר זוגי משותף.

החוויה האדירה שאתם עוברים יחד כזוג באותו חדר טיפולים, היא חוויה יוצאת דופן! אמנם כל אחד מכם מקבל עיסוי על ידי מעסה שונה, אך גם בשתיקתכם ובקולות ההנאה שלכם אתם מתקשרים את החוויה. נסו, לא תתחרטו...

החדר הזוגי מאובזר יותר ומפנק יותר

מדוע יקר יותר לקבל עיסוי בצפון בחדר זוגי מאשר עיסוי בנפרד לכל אחד מכם בחדר פרטי? שאלה מצויינת! חדרי העיסויים הבודדים אמנם מאובזרים, אך הם לרוב צנועים יותר. עם זאת, חדר טיפולים זוגי הוא מראש מפנק יותר, ומאובזר יותר בהשוואה לחדרים האחרים. כך לדוגמא, סביר כי תתאמו עיסוי בצפון בחדר זוגי, ותוכלו להינות מהדברים הבאים:

  • ג'קוזי מפנק העומד לרשותכם

  • פינת קפה ונשנושים

  • כחלק מהדיל: בקבוק יין להעצמת החוייה

  • לעתים: חדר רחצה בתוך חדר הטיפולים

האם כדאי להשקיע יותר על מנת לקבל עיסוי בצפון בחדר זוגי? בהחלט. מדובר על חוויה חד פעמית. זיכרו כי אינכם שוברים את השגרה שלכם בתדירות גבוהה עם עיסוי מפנק. לכן, עד שאתם אכן מתפנקים ועושים זאת, עשו זאת כמו שצריך.

כמה יעלה לכם עיסוי זוגי?

עיסוי בצפון למטופל אחד עולה בין 150 ל-350 שקלים. בעת שאתם בוחרים ליהנות מעיסוי זוגי, המחיר מכפיל את עצמו. שימו לב כי ככל שתבחרו במעסה מקצועי ומנוסה יותר, ובמכון עיסויים מפואר יותר, כך המחיר עולה. תוכלו בהחלט למצוא דיל זוגי מפנק בעלות של בין 400 ל-500 שקלים. העצימו את החוויה הרומנטית עם עיסוי בצפון בחדר זוגי!