לפני החתונה – עיסויים מככבים בשלל אירועים

הצעות נישואין, מסיבות אירוסין ומסיבות רווקים ורווקות – כל אלו מתקיימים לא אחת במכוני עיסויים במקומות שונים בארץ! הכירו גם אתם את האירועים השונים שתוכלו לחגוג עם עיסוי מפנק ומרגיע, כוס יין והמון אהבה!

הצעת נישואין אינטימית בחדר העיסויים

האירוע הראשון שבו מככב עיסוי לנשים הוא הצעת הנישואין. יותר ויותר גברים בוחרים במכוני עיסויים מפנקים כלוקיישן האידיאלי לכרוע בו ברך, ולא במקרה. ימי פינוק בספא ובמכוני עיסויים מעצימים את תחושת הרומנטיות, הם מקרבים ומעניקים לכם כזוג רגעים טהורים של אושר ואהבה. מיד לאחר העיסוי הזוגי, שולף הגבר את הטבעת, מוציא מלבו מילים טהורות של אהבה והסטטוס "מאורסים" נכנס לתוקף.

מסיבת אירוסין בעיסוי רומנטי מפנק

הסטטוס "מאורסים" הוא סטטוס זמני וחגיגי, ואין מצב שלא חוגגים אותו! אחרי שהתארסתם ורגע לפני שאתם מתחילים את ההכנות לאירוע החתונה הגדול, הרי שנהוג לחגוג מסיבת אירוסין. מסיבה שכזו מציינת את הסטטוס החדש, כאשר ישנם זוגות שבוחרים לחגוג את המסיבה בצורה זוגית, ולא בחגיגה גדולה עם משפחה וחברים. יום ספא זוגי שבשיאו עיסוי לנשים וגברים, הוא כל מה שאתם צריכים רגע לפני שאתם מתחילים בהכנות המרגשות לאירוע של חייכם.

מסיבת רווקים ורווקות במכון עיסויים

איך קרה והעיסויים הפכו להיות אחד הדברים המזוהים ביותר עם האירועים העוטפים את אירוע החתונה? בין היתר, בזכות מסיבות הרווקים והרווקות! מסיבות אלו חוגגות לכל צד בנפרד את הימים האחרונים של הרווקות, כאשר במסיבות אלו לוקחים חלק החברים הכי טובים. מכוני הספא מציעים דילים מיוחדים למסיבות מסוג זה, כאשר צפויים לקהל המשתתפים שלל פינוקים, שדרוגים וכמובן שגם עיסויים מפנקים! עיסוי לנשים ולגברים במסיבות הרווקים ניתן אישית על ידי מעסה אישי, כאשר ניתן לתאם את העיסוי גם בחדרים זוגיים לחברים שרוצים לקבל את העיסוי יחד.

יום לפני החתונה: עיסוי רומנטי

לפני האירוע הגדול של חייכם, סביר מאד כי תחושו לחץ, מתח והמון התרגשות. לא תמיד יודעים איך להכיל את ההתרגשות הגדולה, אך מה שיודעים הוא שעיסוי מפנק בהחלט יכול לעזור. תאמו לעצמכם עוד היום עיסוי לנשים ולגברים בערב שלפני האירוע שלכם. כך, תוכלו למלא את גופכם באנרגיה חיונית וטהורה, להרפות את הגוף והתודעה ולהתרגש יחד ובאהבה גדולה לקראת אירוע האהבה שלכם. בעוד רגע ממש, אתם כבר נשואים...