טיפים לקראת הגעתו של מעסה לעיסוי עד הבית

בעת שאתם מזמינים את המעסה אל הבית הפרטי שלכם, אתם נמצאים בסטטוס המארחים. בכדי שתוכלו ליהנות מהעיסוי שלכם, חשוב להכשיר ולהכין את הבית רגע לפני הגעתו של המעסה:

1.רחצה לפני העיסוי – חובה

עוד הרבה לפני שצוללים לענייני לוגיסטיקה, חשוב מאד שלפני העיסוי תתפנקו במקלחת חמימה ונעימה. מדוע? ראשית, זרם המים החמים מרגיע ומכניס אתכם לאווירה נעימה שיוצרת הרפייה. שנית, המעסה עתיד לעסות את גופכם באזורים שונים בגוף, ולכן חשוב מאד שתהיו נקיים. שימו לב כי בעת שאתם מדלגים על הרחצה, הרי שהעיסוי יתבצע על גוף לא נקי וכך תיווצר לה מעין מריחת לכלוך על גופכם, וחבל.

2.בחרו בחדר השקט ביותר בבית

נסו לבחור בחדר השקט ביותר בבית שלכם. חדר שקט יכול להיות זה שאין לו חלון אל כיוון של כביש ראשי, וזה שאינו מושפע מצעקות של שכנים שאתם מודעים לכך שהם נוטים להרעיש. חלק בלתי נפרד מהחוויה של עיסוי במרכז הוא האווירה הנוצרת בחדר הטיפולים. לכן, כל עוד יש לכם אפשרות לבחור בחלל שקט ונעים, העדיפו אותו.

3.הדליקו מזגן וקטורת לפני הגעת המעסה

כמו כן, חשוב מאד שיהיה לכם נעים בחדר. לכן, הדליקו קטורת או מפיץ ריח שיבטיחו חלל טיפולים מבושם ומרגיע. שנית, הדליקו מזגן. לאורך העיסוי גופכם עתיד להתחמם, כך שגם אם החדר מרגיש לכם נעים, יהיה כדאי להדליק בו מזגן או מאוורר (כן, גם בחורף).

4.תלו שלט על הדלת: "נא לא להפריע"

הדבר האחרון שתרצו הוא לשמוע את צלצול הפעמון בדלת הכניסה לבית שלכם בעת שאתם מקבלים עיסוי במרכז. לכן, בכדי למנוע מצבים שכאלו, יהיה כדאי לתלות שלט על דלת הכניסה: "נא לא לדפוק בדלת ולצלצל בפעמון". כך, אם השכנים יגיעו לבקש סוכר, הם ידעו לבקש משכן אחר ולא מכם.

5.דאגו למשקאות, כבו את הטלפון

כמו כן, לאורך העיסוי סביר מאד שגם אתם וגם המעסה תרצו לשתות. בכדי שלא יהיה צורך ביציאה מהחדר בו אתם מקבלים את העיסוי, כדאי לדאוג מראש לכיבוד קל בחדר ולשתייה קלה. כך, אווירת העיסוי המרגיעה לא תישבר ותיקטע. בנוסף, לפני שהמעסה מתחיל עיסוי במרכז, דאגו לכבות את המכשיר החכם שלכם בכדי שדבר לא יפריע לכם.