האם באמת ישנו עיסוי שהוא המומלץ ביותר?

גם אתם רוצים לתאם את העיסוי המפנק והמומלץ ביותר? דעו כי אין באמת כזה דבר "עיסוי מומלץ", אלא שיש את העיסוי המתאים ביותר לכם!

מגוון רחב של עיסויים ועיסוי אחד שמתאים לכם

המציאות היא שלא תקבעו לעצמכם עיסוי בצפון בכל יום. במרבית המקרים, אתם מתאמים עיסוי באירועים מיוחדים כדוגמת יום הולדת, יום גיבוש או חגיגה משפחתית. מאחר ומדובר על פינוק שהיא די נדיר בשגרת היום שלכם, אתם רוצים להבטיח כי אתם מתאמים את העיסוי האיכותי והמפנק ביותר. האם ישנו עיסוי שהוא המומלץ ביותר? לא ממש.

כל אדם בעל רצונות אחרים וציפיות שונות מהעיסוי. לכן, לא ניתן לקבוע מראש מהו העיסוי המומלץ ביותר. רגע לפני שאתם מתאמים עיסוי בצפון עם מעסה מומלץ, כדאי להסתייע בו לטובת התאמת העיסוי המושלם בעבורכם. על בסיס מספר שאלות מנחות, הוא יוכל לשדך לכם את העיסוי המתאים לכם ביותר:

  • האם אתם אוהבים מגע רך או חזק

  • האם ישנם אזורים בגוף בהם תרצו להתמקד

  • האם תרצו עיסוי באמצעות שמן בלבד או עם אבנים לדוגמא

מהי המטרה: פינוק או הקלה על כאבים?

מעבר לכך שהמעסה ינסה להכיר אתכם ואת הציפיות שלכם, הוא גם ינסה להבין מהי המטרה שלכם מהעיסוי. ישנם אנשים שמעוניינים לקבל עיסוי בעקבות פציעה וכאבים, בעוד ישנם אלו שחשים נפלא וכל מטרתם היא להתפנק. עיסוי בצפון יכול להיות "עיסוי מפנק" כדוגמת העיסוי השוודי, אך הוא גם יכול להיות עיסוי רפואי – כזה שמתמקד בהקלה על כאבים ועל מניפה רחבה של סימפטומים.

חשוב לדעת: כל עיסוי בצפון שתקבלו ממעסה מקצועי, בעל יכולת השפעה נפלאה עליכם בכל הקשור להרפיית הגוף והנפש – מהעיסוי השוודי ועד העיסוי התאילנדי. ככל שתשתפו את המעסה יותר, כך הוא יוכל להתאים לכם את העיסוי המומלץ והמתאים ביותר לכם אינדיביואלית!

נסו מספר עיסויים וקבעו איזה עיסוי הוא העיסוי שלכם

אין עוד משהו שיכול לספר לכם על איכות העיסוי יותר מהעיסוי בעצמו. ההמלצה החמה ביותר היא לנסות כמה סוגים של עיסויים, ובסוף להחליט איזה עיסוי הוא המתאים לכם ביותר. בעת שתמצאו עיסוי בצפון שהוא המתאים לכם ביותר, תוכלו לדרוש בו בכל פעם מחדש בעת שתחליטו להתפנק בעיסוי.