דברים שכדאי שלא להכניס לחדר העיסויים

בהגיעכם אל עיסוי, ישנם דברים שכדאי לא להכניס לחדר הטיפולים כאשר המטרה היא להבטיח את שביעות רצונכם המלאה ולאפשר לכם להתנתק מכל מה שמטריד אתכם. מה דעתכם על להשאיר חששות ואנרגיות לא טובות מחוץ לחדר הטיפולים? רגע לפני שאתם מגיעים לקבל עיסוי לנשים או גברים – זה מה שאתם צריכים לדעת:

את האנרגיות של היום שעבר עליכם

כשאתם מגיעים אל מכון העיסויים, צרו לעצמכם טקס דמיוני: רגע לפני שאתם נכנסים אל המכון, דמיינו שאתם משאירים את צעקות הבוס, את הריב עם בן או הבת הזוג ואת הטלפון ממנהל הבנק – בחוץ. המטרה של העיסוי היא לאפשר לכם להתנתק, למלא את הגוף ואת הנפש ולהשיב אליכם את האנרגיה החיונית שאתם כל כך זקוקים לה. בעת שאתם מערבבים את האנרגיה "האפורה" עם האנרגיה הנקיה שבחדר הטיפולים, אתם פוגעים לעצמכם בחוויה, וחבל.

את כל החששות מיום המחר

אם ישנה מחלה של החיים המודרנים הרי שהיא החששות. יותר ויותר אנשים מעידים כי הם טרודים, כי הם חשים לחצים ומתחים וכי הם נמצאים דרך קבע בחששות של "מה יהיה" ו"איך יהיה". עיסוי לנשים ולגברים יוצר הפרדה בין מה שהתודעה שלכם מייצרת ובין המציאות שלכם – זאת באמצעות מיקוד התודעה שלכם, החדרת אנרגיה טובה לגוף ולנפש והבאתכם לריכוז והרפייה. השאירו מחוץ לחדר הטיפולים את כל מה שמטריד אתכם – אין לו מקום והוא לא משרת אתכם.

את המכשיר הסלולארי שלכם

תיאמתם לעצמכם עיסוי לנשים או גברים? אתם עתידים להיכנס לשעה של מנוחה אמיתית – לגוף ולנפש. מה דעתכם להעניק את אותה המנוחה גם למכשיר הסלולארי שלכם? אם תחשבו על זה, אותו מכשיר הוא זה שיוצר אצלכם לא מעט לחצים, מתחים וחששות. עם הגעתכם אל מכון העיסויים, תקבלו לוקר אישי שבו תוכלו לאחסן את כל החפצים הפרטיים שלכם. השאירו את שיחות הטלפון, תיבת המייל ומערכת ההודעות הזמינות עמוק בתוך ארון החפצים הפרטי שלכם.

מגיעים אל הקליניקה עם הילדים? הם ימתינו בחוץ

לעתים, יש לכם אילוצים ואתם מגיעים לקבל עיסוי לנשים או לגברים עם הילדים שלכם. הילדים היקרים יוכלו להמתין לכם בחדר ההמתנה או בחדר המנוחה, ובהחלט כדאי שהם לא יכנסו אתכם אל חדר הטיפולים. בעיסוי, אתם צריכים להיות מרוכזים ולהתנתק מהשגרה הלוחצת שבחוץ. נוכחות הילדים יכולה לפגוע בחוויה שלכם ובאפקט שרוצים ליצור באמצעות המגע.