איך מוצאים בקלות מעסה באינטרנט?

1.התמקדו בפורטל מקצועי ומוכר

כידוע, האינטרנט הוא מרחב עצום וכמעט אינסופי. לכן, על מנת שתוכלו למצוא מעסה לטובת עיסוי במרכז כמה שיותר מהר, יהיה כדאי למקד את החיפוש שלכם על פורטל מוכר. ישנם פורטלים המוקדשים ספציפית למעסים ולאנשים שרוצים לקבל עיסוי – כך שמדובר על הזירה האידיאלית ביותר בעבורכם. שימו לב כי אתם גולשים בפורטל אמין ומקצועי שמציע שלל עיסויים ובאזורים שונים בארץ.

2.בחרו מראש את מין המעסה ומצאו עיסוי בקלות

בכדי שתוכלו לתאם את העיסוי כמה שיותר מהר, יהיה כדאי בהחלט שתקבעו מראש את מין המעסה החביב עליכם: אישה או גבר. חשוב להבין כי מבחינה מקצועית אין באמת חשיבות למינו של המעסה, אלא שמין המעסה רלוונטי בעיקר לנשים שמעוניינות מטעמי צניעות ונוחות לקבל עיסוי במרכז מנשים. דומה הדבר עם גברים שלעתים מעדיפים לקבל עיסוי מאסיבי וחזק יותר, וכך הם מתאמים מעסה גבר.

3.באיזה אזור בארץ תרצו לקבל את העיסוי?

דבר נוסף שתצטרכו להגדיר הוא את המקום בארץ בו תרצו לקבל את העיסוי. ההמלצה אליכם היא חד משמעית: קבעו את העיסוי בעיר המגורים שלכם או בעיר סמוכה. לדוגמא: אם אתם גרים בתל אביב או פתח תקווה, תוכלו להגדיר את מאפייני החיפוש שלכם לאזור המרכז. עיסוי במרכז ניתן על ידי מעסים שעובדים באזור זה, כאשר יש לכם אפשרות להגיע פיסית אל מכון העיסויים או לתאם עיסוי עד הבית.

4.סוג העיסוי – שוודי, תאילנדי או רקמות?

בפורטל שמוקדש כולו לחיפוש עיסוי במרכז, הרי שאתם גם צריכים להגדיר איזה עיסוי תרצו לקבל. העיסויים הפופולארים ביותר הניתנים כיום כוללים את עיסוי האבנים החמות, השיאצו, רקמות וכמובן שהעיסוי השוודי הקלאסי – אותו הישראלים הכי אוהבים והוא נהנה מביקוש גבוה. בעת שתסמנו בהגדרות החיפוש את סוג העיסוי שתרצו לקבל, יחשפו בפניכם אך ורק התוצאות הרלוונטיות. כך, ניתן למצוא עיסוי במרכז מהר יותר.

5.קראו המלצות ובדקו את הדירוג של המעסה

ומאחר ואתם מחפשים עיסוי במרכז באינטרנט (ולא מקבלים המלצה על שם ספציפי מחבר או בן משפחה), כדאי לבצע בדיקות מקדימות. בפורטל העיסויים תוכלו להבחין בדירוג שיש למעסה באתר – מה שיכול להעיד על טיבו. כמו כן, תוכלו לחפש את שמו במנוע החיפוש גוגל, ולקרוא המלצות של לקוחות. באופן זה, אתם יכולים להיות שקטים כי אתם לא קונים חתול בשק, אלא עיסוי מפנק ומטיב כמו שמגיע לכם לקבל.