5 סימנים שיעידו: גם אתם צריכים עיסוי

איך תדעו כי זהו הרגע המדויק לקבל בו עיסוי?

1.אתם דוחים את העיסוי בפעם המי יודע כמה

גם אתם סובלים מדחיינות? התכונה הזו גורמת לכם להבטיח לעצמכם שוב ושוב הבטחות, אך מבלי שאתם מצליחים לקיים אותן. בשונה מדברים אחרים שקל לדחות פשוט מאחר ולא רוצים לעשות אותם, הרי שקבלת עיסויים היא משהו שכל אחד היה רוצה. המון פעמים דחיית העיסוי נעוצה בכך שקשה לאנשים להשקיע בעצמם ולמצוא את הפנאי לעשות זאת. שימו את עצמכם בראש סדר העדיפויות ותאמו עוד היום עיסוי מפנק.

2.אתם עובדים מסביב לשעון בלי פנאי לעצמכם

עבודה מסביב לשעון היא אמנם מבורכת ומכניסה אתכם למעגל של עשייה, אך אתם גם המון פעמים צריכים לשלם מחיר כבד. מעבר לכך שאתם עלולים להגיע לשחיקה ולתשישות, הרי שאתם גם מטפחים את כולם חוץ מאת עצמכם. עיסויים מגלמים בתוכם מימד של פינוק, תוך שהם מאפשרים לכם באמת לקחת פסק זמן מהשגרה הרועשת והשואבת.

3.הגב תפוס, אתם לא יכולים להזיז את הצוואר

הדבר הראשון שתעשו בעת שתחושו כאבים באזורים שונים בגוף הוא ללכת לרופא המשפחה. עם זאת, המון פעמים ימליץ לכם הרופא לשלב טיפולים משלימים שונים עם הטיפולים הקונבנציונאלים. אם גם אתם חשים כאבים שנים ברמה כרונית או אקוטית, דעו כי עיסויים בהחלט יכולים לסייע לכם. במקרה בו אתם עתידים לקבל עיסוי רפואי, חשוב להבטיח מעסה מקצועי ומוכשר שידע לזהות את נקודות הכאב ולהרפות אותן.

4.אתם בתקופה עמוסה, לחוצה ומתוחה

אתם מחפשים סימן שיצדיק תיאום של עיסוי מפנק עבור עצמכם? אם אתם נמצאים בתקופה לחוצה ומתוחה בחייכם (גם אם הסיבה לכך היא טובה), יהיה כדאי לתאם עיסוי. מדוע? משום שבכוחו של המגע להרפות אתכם, להרגיע אתכם ולכוון את התודעה שלכם למקום שקט ורגוע יותר. בתקופות לחוצות בחיים חשוב לדעת מתי לעצור ולדרוש באנרגיה מחודשת שתעיר את הגוף ואת הרוח.

5.פשוט כי כבר המון זמן לא השקעתם בעצמכם

ולפעמים, כל מה שאתם צריכים בכדי להצדיק את הפינוק בעצמכם הוא להבין כי כבר המון זמן לא עשיתם את זה! עיסויים ניתן לקבל גם בבית הפרטי שלכם, אך גם במכוני עיסויים מפנקים שמציעים לכם ימי כייף ארוכים. בחרו לעצמכם את פורמט העיסוי המתאים לכם ביותר והרשו גם לעצמכם להתפנק – בלי ייסורי מצפון!