5 סיבות טובות מדוע דווקא לימודי עיסוי

מגיע השלב שבו אתם מחליטים שהגיע הזמן שלכם ללמוד. לעתים, מדובר על הלימודים הראשונים שלכם, אך לא אחת מדובר על לימודים שמגיעים בעקבות הרצון לפתח קריירה נוספת. לפניכם 5 סיבות מעולות מדוע כדאי בהחלט ללמוד את לימודי העיסוי:

1.עבודה שבה אתם משפיעים על חייהם של אנשים

בתור מעסים, יש לכם את הזכות להשפיע לטובה על חייהם של אנשים! בעוד ישנם אלו שיגיעו לעיסוי רק על מנת להתפנק, גם ישנם אלו שעבורם אתם סוג של רופאים. מגע נכון יכול להקל משמעותית על כאבים פיסיים, על פציעות ואפילו על מתחים נפשיים. בתור מעסים, אתם משפיעים רבות על חייהם של המטופלים שלכם, ואין זכות גדולה וסיפוק גדול יותר לדעת שהשפעתם לטובה על חייו של אדם.

2.עבודה שבאמצעותה אתם זוכים לפידבקים חיוביים

ישנן עבודות שמקבלים בהן רק ריקושטים, אך גם ישנן עבודות שבהן אתם זוכים לקבל פידבקים יום אחר יום. אנשים שמגיעים לקבל עיסוי עושים זאת מרצונם: הם מתקשרים אליכם, מתאמים עיסוי אירוודה ומפנים זמן בלוח הזמנים שלהם. המשמעות היא שמדובר על לקוחות שאינם שבויים, אלא לקוחות שבוחרים בכם פעם אחר פעם! בעת ששביעות רצון הלקוחות גבוהה, אתם זוכים בסיפוק אדיר, בתשבוחות ובהמון פירגון.

3.עבודה מתגמלת בהחלט

וכן, אפשר לומר כי מעסים זוכים בתגמול כספי ראוי ולא רע בכלל. אתם אלו שתתמחרו את העיסויים שלכם, אך כיום מעסים מנוסים בענף גובים בין 250 ל-400 שקלים עבור שעה של עיסוי. רק לשם השוואה, עובדים שעובדים בשכר המינימום, צריכים לעבוד מספר לא מבוטל של שעות בכדי להגיע לסכום שכזה. ואתם, בתור מעסים, צריכים לעסות שעה אחת בלבד עיסוי אירוודה.

4.עבודה המשלבת מאמץ פיסי

ישנם לא מעט עובדים שמלינים על כך שהם יושבים כל היום. עבודות משרדיות נתפשות כמאד נוחות, אך בעת שלא משלבים איתן פעילות גופנית, ניתן בקלות להעלות במשקל. בתור מעסים, אתם עובדים בעבודה פיסית – כך שזהו יתרון אדיר בעבורכם! עם כל עיסוי שתעניקו, כולל עיסוי אירוודה, יהיה עליכם לעמוד ולעסות באמצעות הידיים. ביום העבודה שלכם – אתם זוכים לתנועה דינאמית ובריאה.

5.אפשרות לעבוד כעצמאיים

ויתרון נוסף שיש לכם בתור מעסים, הוא האפשרות לעבוד בתור עצמאיים. כך, אתם יכולים לנהל את לוח הזמנים שלכם, לבחור את הלקוחות, לקבוע מה יהיו המחירים וגם לצאת לחופש כשאתם צריכים מנוחה.