5 סיבות טובות לתאם עיסוי בבית

לפניכם, 5 סיבות טובות מדוע דווקא עיסוי עד הבית!

1.עיסוי במקום הנוח ביותר

כשאתם מתאמים עיסוי בחיפה בבית שלכם, אפשר לומר כי אתם מתאמים אותו במקום האהוב, הנוח והאינטימי ביותר. מעבר לכך שאתם זוכים לקבל את העיסוי במגרש הביתי שלכם, הרי שישנם גם יתרונות ברורים מבחינה לוגיסטית. עבור עיסוי בחיפה שמגיע עד לפתח הבית תצטרכו אמנם לשלם קצת יותר, אך אין באמת מחיר לנוחות שלכם.

2.אפס טירחה והוצאות על נסיעות

עיסוי בחיפה שניתן על ידי מעסה שמגיע עד הבית, הוא עיסוי שלא מצריך מכם לעשות דבר, מלבד להמתין בסלון הביתי שלכם. בעת שאתם קובעים עיסוי במכון עיסויים, הרי שעליכם לקחת בחשבון את זמני ההגעה, לחשב פקקים וגם לשלם לא מעט כסף על תחבורה ציבורית או הוצאות דלק ברכב הפרטי. עם עיסוי עד הבית? אתם לא צריכים להיות טרודים או להעסיק את עצמכם בדברים אלו.

3.מיד לאחר העיסוי? מקלחת מפנקת

כמו כן, בעת שהעיסוי שלכם מתקיים בבית, אתם עטופים בכל המתקנים החשובים ביותר שממנפים את החוויה שלכם. ישנם אלו שלא ימהרו להתקלח במקלחת במקום ציבורי (כמו במכון עיסויים למשל), אלא רק בבית הפרטי שלהם. כשהעיסוי מתקיים אצלכם בבית, מיד לאחר העיסוי תוכלו לעבור חדר – אל חדר הרחצה. כך, אתם זוכים במימד של פינוק ונוחות שמכוני העיסויים לא יכולים להתחרות איתו.

4.ארוחה קלה לאחר העיסוי

לא רק חדר הרחצה קרוב ונגיש לכם בעת שאתם מקבלים עיסוי בחיפה בבית שלכם. חדר נוסף חשוב הוא המטבח – בו תוכלו מיד לאחר העיסוי להתפנק בארוחה קלה. למרות שאתם שכובים במצב סטטי על מיטת הטיפולים, הדבר הראשון שתרצו לעשות לאחר העיסוי הוא לשתות ולאכול משהו קטן. כאמור, עיסוי בבית מעניק לכם את האפשרות גם להיערך עוד טרם העיסוי ולהכין לעצמכם את הדברים שאתם אוהבים.

5.וכן, גם לא צריך בייביסיטר

יציאה אל מכון העיסויים המון פעמים דורשת גם היערכות מוקדמת. אם אתם הורים לילדים, דעו כי אין באמת סיבה לתאם עם בייביסיטר או לבקש מבן הזוג להגיע מוקדם בכדי שאתם תוכלו לצאת לעיסוי שלכם. עיסוי בחיפה עד הבית חוסך לכם גם את הלוגיסטיקה וגם את ההוצאה הכספית בעבור שירותי ביביסייטר. הילדים בסלון, אתם בחדר השינה שלכם ואם הם צריכים משהו ממש דחוף, הם במרחק נקישה על הדלת.