5 דרכים יעילות לחסוך בעלות העיסוי שלכם

1.תאמו עיסוי בקליניקה פרטית

אז נכון שיום הפינוק האידיאלי ביותר הוא זה שמתקיים במכון ספא מפואר בעיר הבירה. עם זאת, אם המוטיבציה שלכם היא לקבל את העיסוי הזול ביותר, הרי שאתם צריכים להתמקד על קליניקיות פרטיות או על מעסים פרטיים שמגיעים עד הבית. מה ההבדל? בעוד מכון ספא עוטף אתכם במגוון רחב של שירותים ופינוקים – מג'קוזי ועד ארוחת בוקר, הרי שמכון פרטי שמציע עיסוי בירושלים מציע אך ורק עיסוי ורק עליו אתם משלמים.

2.תנו הזדמנות למעסה מתחיל

הנטייה הטבעית היא לחפש עיסוי בירושלים הניתן על ידי מעסה מקצועי ומנוסה. אז נכון, בעת שמדובר על הבריאות שלכם ועל הגוף שלכם, אתם רוצים להבטיח את הטוב ביותר. עם זאת, ישנם מעסים שעובדים מעט זמן בענף העיסויים, אך הם מפגינים כישרון, רגישות וגישה טיפולית נפלאה. בעת שתתנו הזדמנות למעסה מתחיל, אתם עתידים גם ליהנות ממגע המעסה, אך בעיקר ליהנות מהיתרון הכלכלי. 

3.במקום שעה וחצי, חצי שעה

אין כל ספק כי הייתם יכולים להישאר שכובים על מיטת הטיפולים גם לאורך שעות. עם זאת, כל דקה שעוברת בחדר הטיפולים עולה לכם כסף, כך שאתם בהחלט לוקחים בחשבון את אורך העיסוי. לכן, אם אתם רוצים להוזיל עלויות של עיסוי בירושלים, תאמו עיסוי של חצי שעה ולא של 50 דקות או שעה וחצי. האם עיסוי של חצי שעה יכול להטיב? התשובה היא כן. מדובר על פרק זמן שבו בהחלט ניתן לשחרר שרירים תפוסים ולהכניס אתכם להרפייה מנטלית.

4.עיסוי שוודי – העיסוי הזול ביותר

ישנם עיסויים יקרים יותר, בעוד ישנם כאלו שהמחיר שלהם הוא הזול ביותר. עיסויים יקרים יהיו עיסויי הטנטרה, עיסוי אירוטי ועיסוי רפואי. עם זאת, העיסוי הזול ביותר הוא העיסוי הקלאסי-השוודי, שהוא אגב גם העיסוי הפופולארי יותר בקרב קהל הישראלים. מדובר על עיסוי נפלא שעובר על כל אזורי הגוף – מהראש ועד כפות הרגליים. מחפשים עיסוי בירושלים במחיר נוח? זהו העיסוי עבורכם! עיסויים מעט יקרים יותר יהיו העיסוי התאילנדי ועיסוי האבנים החמות.

5.קופנים תקופתיים

ולעתים, ישנם מכוני עיסויים שמפרסמים קופוני הנחה לעיסויים. אמנם לא מדובר על דבר שבשגרה הקבועה, אך בהחלט כדאי לעקוב אחר פרסומים על מבצעים, הטבות וקופונים שניתן לרכוש באתרים הגדולים. עיסוי בירושלים שנרכש בהטבה ייחודית יכול לזכות אתכם גם ג-50% הנחה, כך שכדאי להתעניין אודות אפשרויות הנחה מסוג זה.