תנאי השירות של המעסה – כל מה שכדאי לבדוק

רגע לפני שגם אתם מכינים את גופכם לעיסוי המפנק, כדאי שתבדקו 5 דברים חשובים מאד. מוכנים?

1.מחיר העיסוי

אמנם מדובר על הדבר הבסיסי ביותר, אך ישנם לא מעטים שמגיעים אל מכון העיסויים, ורק לאחר העיסוי הם טורחים לבדוק כמה הם צריכים לשלם. חיסכו מעצמכם את סימני השאלה ואת ההפתעות הלא נעימות: בדיקת מחיר העיסוי חיונית וחשובה, גם אם אינכם מוגבלים בתקציב. עיסוי מגבר לגבר בסגנון שוודי קלאסי, יעלה לכם בין 250-350 שקלים בעבור שעה של עיסוי.

2.האם ניתן לדחות עיסוי?

כשמדובר על תנאי שירות של עיסוי מגבר לגבר, מדובר בעיקר על תנאי הדחייה והביטול של העיסוי. לאחר שקבעתם עיסוי עם המעסה, האם תוכלו לדחות אותו? כדאי מאד שכן. החיים דינאמים, כך שאתם לא יכולים לדעת מה יוליד יום. במרבית המקרים, המעסים יאפשרו לכם לבצע שינויים במועד העיסוי כ-24 שעות לפני העיסוי, זאת מבלי שתצטרכו לשלם עבור דחיית הטיפול.

3.מה קורה במצב של ביטול עיסוי?

ומה קורה בעת שאתם מעוניינים לבטל את העיסוי ולא לדחות אותו? לרוב, המעסים יאפשרו לכם לבטל את העיסוי ללא כל צורך בתשלום על הביטול, כל עוד ביטלתם אותו כ-48 שעות לפני המועד. חשוב להבין כי המעסים מנהלים את לוח הזמנים שלהם בהתאם להזמנות הלקוחות, כך שחשוב מאד להתחשב גם בזמן שלהם. מעוניינים לבטל עיסוי מגבר לגבר מבלי לשלם "קנס"? עשו זאת בזמן.

4.חבילת טיפולים – כן או לא?

ישנם מטופלים שדורשים בעיסוי אחד בלבד, בעוד ישנם אלו שמעוניינים לקבל מספר עיסויים. כדאי שתבדקו מראש האם המעסה מאפשר לרכוש תכנית של מספר טיפולים, וכך גם להוזיל את העלות הכללית. עיסוי מגבר לגבר יהיה זול יותר בעת שאתם רוכשים מספר טיפולים מראש. כך לדוגמא, ניתן למצוא עיסוי בודד בעלות של כ-250 שקלים, אך בעת שתרכשו 4 עיסויים, תוכלו ליהנות מעלות מוזלת של כ-900 שקלים במקןם 1000.

5.שירותים נוספים בקליניקה

האם אתם עתידים לקבל עיסוי מגבר לגבר בלבד, או שישנם עוד שירותים נוספים המצפים לכם? לרוב, בקליניקות פרטיות תזכו לשירותים נוספים כדוגמת חדר המתנה, חדר מנוחה וחדר רחצה. במכוני ספא יוקרתיים יותר, תוכלו לצפות גם לסאונה רטובה ויבשה, בריכה וגם ג'קוזי. תאמו ציפיות מראש עם המעסה, כך שתדעו מה מצפה לכם ביום הפינוק הבא שלכם.