שאלות ותשובות על עיסויים בעיר תל אביב

"מעולם לא עשיתי עיסוי, איזה עיסוי מתאים לי?"

עיסוי בתל אביב יכול להיות כל עיסוי שרק עולה על דעתכם: עיסוי תאילנדי, שיאצו, טנטרה, שוודי או רפואי. אם טרם התנסיתם בעיסוי, יהיה כדאי להציג את ההעדפות האישיות שלכם בפני המעסה, ולתת לו להתאים לכם את העיסוי הנכון לכם ביותר. ההחלטה תתקבל בהתאם לאופי המגע (רך או עוצמתי) הנדרש על ידכם. לרוב, העיסוי הראשון שמומלץ לעשות הוא העיסוי השוודי הקלאסי.

"מחיר זול לעיסוי צריך לעורר חשד?"

לא תמיד. ישנם מעסים שחלק מהאג'נדה שלהם היא להציע עיסוי בתל אביב במחיר נוח לכל כיס. המחשבה כי צריך לקרוע את הכיס בכדי ליהנות אינה נכונה, ותוכלו גם אתם לקבל עיסוי נפלא ומטיב גם במחיר נוח. חשוב לדעת כי במידה ואתם מקבלים מחיר נמוך מדי (כזה שמעורר חשד), יש לבדוק מיהו המעסה, האם יש לו ניסיון והאם הוא יכול להציג לכם המלצות. כך, תוכלו לדעת מעל לכל ספק כי תקבלו עיסוי בתל אביב המאופיין במגע איכותי ומקצועי.

"מה עדיף יותר – מטפל או מטפלת?"

אין כל קשר בין איכות העיסוי ובין מין המעסה. המון פעמים אנשים בוחרים במטפל או במטפלת במחשבה כי מין המעסה משפיע על איכות המגע. בפועל, לכל אחד ישנן העדפות שונות, אך מה שחשוב להבין הוא כי מגע איכותי ומטיב מבוסס על מקצועיות המעסה, ולא על פי המין שלו. עבור אלו שמעוניינים במגע חזק יותר – לכו על מעסים גברים. מעדיפים לקבל עיסוי בתל אביב במגע רך ועדין יותר? המגע הנשי הוא זה המתאים לכם.

"למה עיסוי בחדר זוגי יקר יותר?"

העיסויים הניתנים לזוגות בחדר זוגי יקרים יותר מאחר וחדר הטיפולים מפואר ומאובזר יותר. מדובר על חדרים שלעתים יש בהם ג'קוזי פרטי, חדר רחצה נפרד וגם פינת מנוחה מפנקת עם שלל נשנושים, יינות ומשקאות קרים וחמים. אתם משלמים על החוויה בשלמותה, וחדר פרטי שכזה מתאים לכל האירועים המשמחים והרומנטים שאתם חוגגים יחד.

"עיסויים מתאימים לימי כייף וגיבוש?"

בהחלט! אם אתם מחפשים עיסוי בתל אביב ליום גיבוש לעובדים שלכם, דעו כי אתם עושים בחירה נכונה! מדובר על חוויה מגבשת, מעצימה ומפנקת – כל מה שהעובדים שלכם יכולים רק לחלום! כדאי לבחור במכון עיסויים גדול יחסית, כך שהעובדים שלכם לא יצטרכו להמתין ממושכות עד לקבל העיסוי שלהם. חוויה שכזו מתאימה לצוותים של עד 10 עובדים.