עיסוי לפני ראיון עבודה – מדוע כדאי?

סביר מאד להניח כי אם הייתם יכולים לקבל את ג'וב חייכם מבלי לעבור ראיון עבודה, הייתם שמחים מאד. בפועל, על כל משרה שאתם רוצים לקבל נלחמים עוד עשרות מועמדים, כאשר עליכם להביא אתכם את הערך המוסף שלכם, את הניסיון המקצועי וגם את הגרסה הטובה ביותר של עצמכם.

לעתים, ישנם מועמדים מתוחים ולחוצים מאד בראיון, עד שקשה להם מאד לתפקד. כך, הרושם הראשוני שנוצר אינו טוב, והם לא מצליחים לעבור הלאה אל שלבי המיון הבאים. אתם עתידים בקרוב להגיע אל ראיון עבודה? עצרו רגע לפני לקבל עיסוי בקליניקה פרטית!

מתח ולחץ יכולים להפיל אתכם בראיון העבודה

בראיון העבודה שלכם אתם צריכים להתבלט מעל לכולם – ולטובה. מעבר לכך שאתם מביאים אתכם ידע וניסיון מקצועי, אתם גם צריכים להביא אתכם את עצמכם. מראיינים מתרשמים מאד מאסרטיביות וביטחון, והם קצת פחות מתרשמים ממרואיינים מפוחדים, חוששים ולחוצים. בעת שתקבלו עיסוי בקליניקה פרטית, תוכלו לשחרר את התודעה והגוף, וכך להגיע נינוחים יותר לראיון החשוב לכם כל כך.

עיסוי ממקד את התודעה שלכם והופך אתכם שלווים

לפני ראיון העבודה, סביר כי תהיו מעט לחוצים, וזה בסדר. עם זאת, לעתים הלחץ משתקף כלפי חוץ, הוא מציף את התודעה שלכם וגורם לכם להיות בקו חשיבה נגטיבי. העיסוי לעומת זאת ממקד את התודעה שלכם, מרגיע אתכם והופך אתכם שלווים יותר. רק דמיינו לעצמכם עד כמה תרשימו את המראיינים בעת שתיכנסו לחדר זקופים, מחוייכים ונינוחים. נקודת זכות אחת – כבר יש לכם!

שעה שלמה של פינוק, הרפייה ותחושת רוגע

ראיון עבודה הוא סוג של מרתון. ולפני מרתון? חשוב מאד לנוח ולהירגע. עיסוי בקליניקה פרטית הוא כל מה שאתם צריכים לפני שאתם יוצאים למסע במטרה לחזור עם ניצחון. ראיון עבודה מצריך מכם להיערך מצד אחד מבחינה מקצועית, ומצד שני מבחינה מנטלית. לאחר מספר ימים של הכנות אינטנסיביות, גם לכם מגיע לקחת פסק זמן של שעה שמוקדשת כולה לכם.

מתי כדאי לקבוע את העיסוי?

למרות שהנטייה הטבעית היא לחשוב כי כדאי לקבל עיסוי בקליניקה פרטית ביום של ראיון העבודה, הרי שההמלצה קצת אחרת: תאמו את העיסוי בערב שלפני הראיון. כך, תיהנו מרצף אירועים של עיסוי מפנק, רחצה נעימה ומרגיעה בבית, ארוחת ערב טובה ושינת לילה מתוקה. בבוקר, תצאו אל ראיון העבודה שלכם כשאתם חזקים גופנית ומנטלית – בדרך לכבוש יעד נוסף!