עיסוי – לא משחק ילדים

האם הייתם נותנים לחבר טוב שלכם לאבחן ולטפל בכם בשבר שיש לכם ברגל? כנראה שלא. אם כן, איך קרה ואתם מבקשים לא אחת מחברים לעשות לכם עיסוי? כל עיסוי שאתם מקבלים, חייב להינתן על ידי מעסה מקצועי בלבד!

עיסוי יכול להטיב וגם יכול להזיק

כמה פעמים יצא לכם לבקש "טובה" מחבר שיעשה לכם עיסוי? אתם לא מתארים לעצמכם שאותה בקשה יכולה לעלות לכם בשריר תפוס או בכאבים שיפרו את שלוותכם. כשם שעיסוי יכול להטיב עמכם, הוא גם יכול לעשות לא מעט צרות. מובן כי מדובר רק על עיסויים לא מקצועים, שניתנים על ידי חברים, בני משפחה או פשוט מעסים לא מנוסים שקוראים לעצמם "מעסים" מבלי שהם באמת כאלו.

אתם רוצים לקבל עיסוי מגבר לגבר? עשו זאת בדרך המקובלת: כנסו לפורטל עיסויים, בחרו לכם מעסה מנוסה ותאמו איתו בקליניקה פרטית או בבית הפרטי שלכם.

הגדילו ראש: בדקו האם המעסה עבר הכשרה מתאימה

כל עוד אתם גולשים בפורטל עיסויים נחשב ואמין, אתם לא צריכים לבצע בדיקות מקדימות באשר לטיב המעסה. פורטלים מוכרים עושים את העבודה בשבילכם, ומפרסמים מעסים שעברו את כל ההכשרות המתאימות. עם זאת, לא יזיק שתבדקו בעצמכם בשיחת הטלפון אל מול המעסה – מי האדם שעומד מולכם. בשיחה שכזו תוכל לקבל מידע נרחב אודות ההכשרה, הניסיון והרזומה המקצועי של המעסה שלכם.

שימו לב כי עיסוי מגבר לגבר יכול להיות כל עיסוי – החל משוודי קלאסי ועד טנטרה. לכן, בדקו היטב כי המעסה שלכם מיומן בסוג העיסוי הנדרש על ידכם.

אל תהמרו על טיב המגע וקראו המלצות

האם כדאי לקרוא המלצות על המעסה לפני שאתם מתאמים עיסוי מגבר לגבר? חד משמעית – כן! בעת שאתם קוראים המלצות, אפשר לומר כי אתם מתנסים בעיסוי עם המעסה. מדוע? משום שההמלצות שמפרסמים גולשים מרוצים, יכולים לספר לכם המון על המעסה, על אופי העבודה שלו, עד כמה הוא חביב ושירותי, עד כמה העיסוי סייע לאנשים וכן הלאה. קחו בחשבון כי לצד המלצות חמות, סביר כי תקראו גם השמצות וכך תדעו שלא לעבוד עם אותם המעסים.

גם מחיר העיסוי מספר לא מעט

כשמדברים על מקצועיות של עיסוי מגבר לגבר, מדברים גם על אמינות. מן הראוי שתשלמו על העיסוי שלכם, אך כמה אתם צריכים לשלם? מעסה אמין והוגן יהיה מעסה שגובה מכם עלות המשקפת את ענף העיסויים, בדגש על עיסוי הספציפי שהוא מעניק לכם. עיסוי שוודי עולה בין 250-350 שקלים? זהו המחיר שאתם צריכים לשלם.