עיסוי זוגי בחדר טיפולים משותף – חוויה זוגית ומעצימה

אם ישנו דבר מפנק יותר מלקבל עיסוי, הרי שהוא לקבל עיסוי זוגי בחדר זוגי. כבני זוג, אתם אוהבים לעשות הכל ביחד – פשוט מאחר וכך החוויה שלכם טובה יותר, רומנטית יותר ומעצימה יותר.

מכוני הספא הגדולים וגם מכוני העיסויים מודעים לדרישה של זוגות לעבור עיסוי זוגי בחדר זוגי. כיום תוכלו למצוא בקלות חדרים מאובזרים ומעוצבים בקווים אלגנטים ורומנטים – הכל בכדי שתוכלו גם אתם לצלול אל שעה של פינוק ואהבה גדולה.

עיסוי זוגי בחדר טיפולים זוגי – מה חשוב לדעת?

כל אחד מכם יהיה שכוב על מיטת טיפולים פרטית, כאשר על כל מטופל ישנו מעסה. כלומר, מדובר על עיסוי אחד על אחד לכל דבר ועניין. השוני הוא כמובן באפקט החוויה הנוצר: במקום שכל אחד מכם ישהה בחדר נפרד ולאחר מכן תחליפו חוויות על העיסוי, כעת יש לכם הזדמנות לחלוק את אותו החלל, ליהנות מאותה אווירה ייחודית ואפילו להגניב חיוך זה לזו לאורך העיסוי.

עיסויים זוגיים בחדר זוגי נחשבים יקרים יותר, אך מדובר על השקעה ראויה בעיקר בעת שמדובר על אירוע מרגש שאתם חוגגים כדוגמת יום הולדת או יום נישואין. חשוב לציין כי עליכם ליידע את מכון העיסויים על רצונכם לקבל עיסויים בחדר זוגי, שכן יש להיערך לכך בהתאם.

גם בדממה שבחדר – אתם חולקים חוויה זוגית מעצימה

ישנם זוגות שלא מבינים את הצורך לחלוק את אותו החלל לאורך העיסוי. מצד אחד, כל אחד מכם "יהיה בשלו" ויהיה שקוע במסע מפנק ומרגיע. עם זאת, אתם חולקים יחד את אותה החוויה המעצימה דווקא בשקט שלה. אם תחשבו על זה, בשינת הלילה כל אחד מכם צולל אל עולם מרגיע משלו, אך בכל זאת אתם חולקים את אותו החדר ואותה המיטה. ישנן חוויות שלא צריך עבורן מילים, אלא פשוט צריך להרגיש אותן.

עיסוי זוגי גם בבית הפרטי שלכם

אלו מכם שרוצים ליהנות מעיסוי עד הבית גם בפורמט הזוגי שלו, יכולים לעשות זאת! שימו לב כי עליכם להכשיר חדר בבית שיתאים לשניכם. זיכרו כי המעסים שיגיעו אליכם על מנת להעניק לכם עיסויים, יגיעו עם 2 מיטות מתקפלות כך שיש צורך בחלל בינוני-גדול. מכאן והלאה? כל שנותר לכם הוא ליהנות.