מתי עיסוי זוגי ממש לא מומלץ לכם?

בתור זוג, אין עוד דבר שתרצו יותר מאשר לחוות יחד רגעים רומנטיים ומאושרים. עם זאת, נדמה כי ישנם מקרים בודדים ומאד ספציפים, בהם מומלץ לכם דווקא לבחור בנתיב של עיסוי פרטי, ולא של עיסוי זוגי.

מה חשוב לדעת על עיסויים זוגיים?

  • הם מוצעים בחדרים מאובזרים ומפנקים

  • שני מעסים שונים מעסים אתכם

  • ניתן לתאם עיסוי מגבר לגבר, מגבר לאישה, מאישה לאישה וכן הלאה

כשאחד מכם אוהב עיסויים והשני לא

אולי הסיבה הבסיסית ביותר המצדיקה עיסוי פרטי ולא זוגי, היא בעת שאחד מכם לא אוהב כלל עיסויים. מרבית האנשים נהנים מאד ממגע של מעסה על גופם, אך ישנם גם אלו שנוטים שלא לחבב מגע של אנשים זרים על גופם. במידה ובן או בת הזוג שלכם לא אוהבים עיסוי, יהיה כדאי "לוותר" להם ולא לשכנע אותם לעבור עיסוי רק בשם הרומנטיקה. אפקט החוויה כך או כך לא יורגש בעת שאחד מכם לא אוהב עיסוי, אז מדוע שתשלמו מחיר כפול?

עיסוי מגבר לגבר לדוגמא שיינתן בחדר פרטי, יאפשר לגבר שמקבל את העיסוי להתרכז במגע, ליהנות מכל רגע ולמלא את הגוף בדלק החיוני לו. במידה והאישה היא זו שמעדיפה את העיסוי ולא הגבר? היא תוכל לבחור במעסה אישה או במעסה גבר, וליהנות ממגע הקסם. 

כשאתם זקוקים לעיסוי רפואי

כל עוד אתם זקוקים לעיסוי רפואי, יהיה כדאי לעבור אותו בחדר פרטי. מדוע? אנשים שזקוקים לעיסוי רפואי, לרוב סובלים מכאבים אקוטיים או כרוניים, כך שלא מדובר על הסיטואציה הרומנטית ביותר בעולם. במקרה שכזה, כדאי בהחלט לתאם עיסוי מגבר לגבר בחדר פרטי ושקט, כך שהמטופל יוכל להתכנס ולהתרכז בעיסוי, וכך גם המעסה שיוכל להקדיש את מלוא תשומת הלב שלו למטופל. כמו כן, לרוב עיסויים רפואיים ניתנים על פני כמה פגישות שונות, ולא מדובר על עיסוי בודד.

בעת שיש לכם תקציב נמוך יותר לעיסויים

עיסוי מגבר לגבר או עיסוי ממעסה לאישה בנפרד, יומלץ לכם בעת שיש לכם תקציב נמוך מדי לפינוק הזה. מדוע? משום שעיסויים בחדרים זוגיים יקרים יותר, זאת מאחר והם מעוצבים ומאובזרים יותר. במילים אחרות? תוכלו שניכם להתפנק בעיסוי, אך בעת שכל אחד מכם ישהה בחדר נפרד, תוכלו לחסוך לפעמים כ-20% פחות מעלות הדיל המוצעת לכם בעבור עיסוי זוגי.