מתי כדאי לוותר על עיסוי המוצע לכם בזול?

אפשר לומר כי קהל הצרכנים בכללותו אוהב מאד מבצעים ומחירים זולים. עם זאת, נדמה כי הקהל הישראלי אוהב מבצעים, הנחות ומחירים זולים אפילו יותר. לעתים, המרדף הבלתי פוסק אחרי הדיל המנצח, גורם ללא מעט צרכנים בישראל להבין בדיעבד כי הם עשו טעות.

אז כל עוד תרכשו מוצר חשמלי במבצע ותגלו כי הוא אינו המוצר הטוב ביותר שקניתם, הרי שתוכלו להתנחם כי תלמדו לפעם הבאה. עם זאת, מה קורה בעת שאתם רוכשים עיסוי בקליניקה פרטית בזול ומגלים כי הוא עשה לכם יותר נזק מתועלת?

הזול מתגלה כיקר? לא תאמינו אפילו עד כמה

אז כן, לא במקרה אומרים פעם אחר פעם כי אין מתנות חינם, וכי הזול מתגלה כמעט תמיד כיקר. עיסוי בקליניקה פרטית שמוצע לכם במחירים זולים (כאלו שממש מחשידים), הוא עיסוי שאין דרך אחרת לתאר אותו – עיסוי לא מקצועי. כשמעסה שאינו עבר הכשרות מתאימות מעסה את גופכם, אתם לוקחים את הסיכון כי סביר והוא יכאיב לכם, ובמקום לרפא את הנקודות שמחלישות אתכם, הוא רק יחריף את הכאב. 

כשהמחיר הנמוך ניתן על ידי "מעסה"

אז לא, לא כל מי שמפרסם את עצמו כמעניק עיסויים נקרא מעסה. בכדי לזכות בתואר "מעסה", נדרשים המעסים לעבור הכשרות שנעות בין שנה לשלוש שנים – הכל תלוי סוג העיסוי. רק לאחר הצלחה במבחנים המעשיים והעיוניים, ולאחר תקופת סטאז' לא פשוטה, הם מקבלים את תעודת המעסה שלהם. במידה ומוצע לכם מחיר נמוך עבור עיסוי בקליניקה פרטית, דעו כי ככל הנראה אתם לא מקבלים עיסוי ממעסה.

מחיר נמוך המון פעמים מייצג חוסר ניסיון

לעתים, מי שיציע לכם את המחיר הנמוך הוא דווקא כן מעסה – אך כזה שאין לו ניסיון. המון פעמים ישנם אלו שלמדו עיסוי מקצועי, אך הם בוחרים להתחיל לעסוק במקצוע רק כעבור כמה שנים. רשמית – הם מעסים. בפועל? אין להם כל ניסיון מעשי. היעדר ניסיון בא לידי ביטוי במגע שאינו מעמיק ויסודי, כך שאמנם לא יגרם לכם נזק, אך בטח שזה לא יהיה העיסוי היעיל ביותר שתקבלו. גם במקרה זה, המחיר הנמוך לא באמת מעניק לכם תמורה ראויה.

מעסה מנוסה במחיר נמוך? כדאי מאד לבדוק למה

במידה ומעסה מקצועי ובעל ניסיון רב מציע לכם עיסוי בקליניקה פרטית במחיר נמוך מאד, כדאי לנסות ולבדוק מדוע:

  • האם יש עליו יותר השמצות מאשר המלצות

  • האם מדובר על מעסה עם יחסי אנוש גרועים