מיתוסים שכיחים על עיסויים בירושלים

ירושלים של זהב? בהחלט! ירושלים של עיסויים? תלוי את מי תשאלו! לירושלים כמה פנים – גם כאלו ליברליות ומודרניות יותר שלא בטוח שנחשפתם אליהן. לפניכם, כל המיתוסים השגויים על קבלת עיסוי בירושלים:

1.לא ניתן לעשות בירושלים עיסוי זוגי

לא נכון. עיר הבירה של ישראל, ירושלים, גם ממותגת כ"עיר הקודש". לא באמת צריך להוסיף מילה על כך שהעיר מזוהה בין היתר עם קהלים דתיים וחרדיים, אך אסור לשכוח כי בעיר גם ישנו גוון ליברלי. גם אתם הייתם בטוחים עד היום כי עיסוי בירושלים לזוג הוא משהו נדיר? דעו כי לא כך הדבר. מכוני העיסויים והספא המציעים תפריט טיפולים עשיר, בוודאי שגם מציעים חדר טיפולים זוגי שבו תוכלו אתם – כבני זוג, ליהנות מחוויה מעצימה ורומנטית.

2.גבר יקבל עיסוי מגבר, ואישה תקבל עיסוי מאישה

לא נכון. אמנם בירושלים ישנם אלו שאורח חייהם מבוסס על צניעות, אך גם ישנם אלו שמנהלים אורח חיים מסורתי לכל דבר ועניין. העיר ירושלים אינה עיר של דתיים בלבד, אלא גם של חילוניים. לכן, במידה ואתם מעוניינים לקבל עיסוי בירושלים, דעו כי סוגיית הצניעות לא צריכה ללוות אתכם בהכרח או להכביד עליכם. אתה גבר שרוצה לקבל עיסוי מאישה? תוכל לתאם מעסה אישה. את אישה שמעוניינת לקבל עיסוי מגבר? אין כל בעיה לתאם עיסוי בירושלים מגבר לאישה.

3.בירושלים אין מכוני ספא מפוארים

לא נכון. רבים מדמיינים את ירושלים כעיר עתיקה, מיושנת ומאד לא רלוונטית. אמנם יחסי הציבור והמיתוג של ירושלים יכולים להטעות, אך מדובר על עיר חיה, בועטת ומאד עדכנית. בעיר ישנה סצינה קולינארית עטורת שבחים, חיי לילה וכן – גם עולם שלם של לייפסטייל. גם בירושלים תוכלו לתאם עיסוי בירושלים בסטנדרט הגבוה ביותר – במכון עיסויים מפנק או במכון ספא מפואר.

4.עיסוי בירושלים הוא עיסוי זול יותר

לא תמיד. המון פעמים נדמה כי ישנו קשר ישיר בין המקום בו מתקיים העיסוי ובין המחיר שלו. בהשוואה לעיר תל אביב, סביר כי תוכלו למצוא עיסוי בירושלים במחיר נוח יותר. עם זאת, להצהיר מראש כי העיסויים בירושלים בהכרח זולים יותר? קשה לומר זאת. מה שישפיע בעיקר על מחיר העיסוי שלכם הוא סוג העיסוי וניסיון המעסה.