מה יכול לייקר את העיסוי שלכם?

גם אתם רוצים לדעת מה יכול לייקר לכם את העיסוי? בין היתר, הבחירה שלכם במקום בו תקבלו את העיסוי ועד משך העיסוי.

1.בחירה במכון ספא במקום מכון עיסויים

כשאתם רוצים לקבל עיסוי בדרום, אתם צריכים להגדיר בפני עצמכם את הציפיות שלכם: כל עוד אתם מעוניינים בעיסוי בלבד ולאחריו לחזור אל שגרת היום שלכם, בחרו במכון עיסויים. עם זאת, במידה ואתם רוצים להתפנק ביום פינוק ארוך הכולל ארוחת בוקר ושלל מתקנים, בחרו במכון הספא. שימו לב כי הפער במחירים יכול להיות מאות שקלים.

2.תיאום עיסוי עד הבית

על איכות חיים תהיו מוכנים לשלם, וכך גם עם עיסוי בדרום שמגיע עד אליכם. עיסויים המגיעים עד הבית הם עיסויים יקרים יותר, פשוט מאחר והמעסה מכניס אל עלות העיסוי גם את הוצאות הנסיעות. האם כדאי להשקיע יותר בעיסוי עד הבית? ההחלטה היא שלכם. קחו בחשבון כי אתם עתידים לחסוך באמצעות שירות זה נסיעות בדרכים, ובעיקר: אתם נהנים מעיסוי הניתן לכם במקום האהוב עליכם ביותר – הבית שלכם.

3.עיסוי הניתן ב-4 ידיים

אז ישנו עיסוי בדרום שניתן על ידי מעסה אחד, וישנו גם עיסוי הניתן לכם על ידי שני מעסים שונים. עיסוי ב-4 ידיים נחשב לעיסוי המפנק ביותר, זאת מאחר ושני מעסים בו זמנית מעסים את גופכם. כמה יעלה לכם התענוג? כפול ממחירו של עיסוי בודד. הסיבה? השכר מתחלק בין שני המעסים, כאשר כל מעסה מקבל שכר מלא עבור עבודתו (כאילו והוא היה מעסה אתכם לבד).

4.עיסוי זוגי בחדר זוגי

כשאתם בוחרים לקבל עיסוי בדרום בחדר זוגי, אתם עתידים לשלם קצת יותר. מדובר בסך הכל על תוספת של עשרות שקלים, זאת מאחר ומדובר על חדר טיפולים גדול יותר ומאובזר יותר. חדר הטיפולים הזוגי מומלץ לכם בעת שאתם חוגגים אירוע רומנטי כמו יום נישואין, מסיבת אירוסין או יום הולדת. 

5.מעיסוי של חצי שעה לשעה וחצי

ודבר נוסף שיכול לייקר לכם את העיסוי הוא כמובן משך העיסוי. ישנם עיסויים של חצי שעה, של 50 דקות וגם של כשעה וחצי (ולפעמים גם יותר). ככל שהמעסה יעבוד יותר על גופכם, כך תצטרכו לשלם יותר. שימו לב כי מבחינת אפקטיביות העיסוי, גם עיסוי בדרום שניתן לכם לאורך חצי שעה, יכול לייצר אצלכם הטבה רגשית וגופנית.