מהם תנאי הקבלה ללימודי עיסוי?

כבר זמן רב שאתם מתעניינים אודות האפשרות ללמוד עיסוי בקריות? מדובר על אחד התחומים המסקרנים והמבוקשים ביותר, כאשר אלו המתעניינים בלימודים יכולים להיות חבר'ה צעירים לאחר השירות הצבאי, וגם אנשים שמעוניינים לפתח קריירה שניה. רגע לפני שאתם בוחרים במסגרת הלימודית, הכירו גם אתם את תנאי הקבלה ללימודי עיסוי בקריות.

1.ראיון אישי עם מנהל המחלקה

הדבר הבסיסי ביותר הוא ראיון אישי עם מנהל המחלקה שבה תלמדו. לימודי העיסויים מתחלקים לכמה תחומים שונים (לימודי עיסוי שוודי, תאילנדי, רפואי, טנטרה ועוד). מאחר ומסגרות הלימוד רוצות להקפיד על כיתות קטנות ועל חווית למידה אינטימית, מסננים את המועמדים באמצעות הראיון האישי. בראיון שכזה אתם צריכים להביא בעיקר את עצמכם, את הכוונה הטובה שלכם, את האטיטיוד ואת הקסם האישי שלכם.

2.תעודת בגרות מלאה

ללימודי עיסוי בקריות לא תצטרכו להציג ציון גבוה בפסיכומטרי או תואר ראשון, אלא רק תעודת בגרות. המטרה היא להבין האם יש לכם כישורי למידה בסיסיים, והדרך להבין זאת היא באמצעות תעודת הבגרות שהיא תעודה שנחשבת כיום בסיסית לחלוטין. אנשים ללא תעודת בגרות יוכלו לבקש לעבור ראיון נוסף, כאשר נציגי המסגרת שבה אתם רוצים ללמוד ישקלו את בקשתכם.

3.לימודים המתאימים לבני 18 ומעלה

על מנת ללמוד עיסוי בקריות, אתם חייבים להיות בני 18+. ישנן מסגרות שתנאי הסף שלהן הוא גיל 21 (לאחר השירות הצבאי). חשוב להבין כי לימודי העיסוי הם לימודים מעמיקים ולא כל כך קצרים, כך שנדרשת כוונה אמיתית, התמדה ורצינות. בעת שמנגישים את הלימודים לגילאים בוגרים יותר, כך גם ממנפים את הסיכוי כי אחוזי הנטישה לאורך הלימודים לא יהיו גבוהים (אם יהיו בכלל).

4.מצב בריאותי תקין

המטרה שלכם היא להעניק עיסוי בקריות ובחלקים שונים בארץ ללקוחות מרוצים. מה שחשוב לקחת בחשבון הוא שעיסוי מבוסס על עבודה פיסית: אתם צריכים לעמוד לאורך שעות ארוכות ביום, ולהשתמש בידיים שלכם לטובת עיסוי מפנק ומטיב. לכן, חשוב מאד שמצבכם הבריאותי יהיה תקין וכי אתם אכן מוכנים לעבוד בעבודה פיסית שהיא אמנם לא קלה, אך בהחלט מתגמלת.

5.התחייבות לתהליך מעמיק ויסודי

תנאי סף נוסף הוא ההתחייבות שלכם לתהליך. אמנם אינכם צריכים לחתום על התחייבות שכזו, אך בהחלט תצטרכו לשקף את כוונתכם הטובה. המורים משקיעים המון על מנת להעניק חווית לימוד טובה, ובתמורה הם מצפים למעורבות, השתתפות ונוכחות בכל שלבי הקורס. האם גם לכם מתאימים לימודי עיסוי בקריות?