כמה עולה עיסוי ואיך ניתן להוזיל אותו?

מאחר ועליכם להשקיע כספית בעיסוי, אתם מוצאים את עצמכם לעתים דוחים את ההשקעה בעצמכם. עיסוי בתל אביב הוא אמנם לא דבר זול, ומצריך מכם להשקיע מאות שקלים עבור חוויה בת שעה. עם זאת, עיסוי מעניק לכם מניפה רחבה של יתרונות – החל מהפינוק, דרך השחרור הגופני ועד ההטבה המנטלית.

גם אתם רוצים לדעת כמה עולה עיסוי, מה משפיע על מחיר של עיסוי בתל אביב ואיך ניתן להוזיל את העיסוי? שימו לב:

מחיר העיסוי: שידוך בין ניסיון המעסה ואורך העיסוי

המחיר של העיסוי מורכב מ-2 פרמטרים עיקריים:

  • הניסיון של המעסה (מעסה מתחיל או מעסה מנוסה)

  • אורך העיסוי (30 דקות, 50 דקות או 90 דקות)

מחיר של עיסוי בתל אביב אם כן יעלה לכם בין 150 שקלים ל-300 שקלים, עבור שעה של עיסוי. מאחר והפרמטרים המשפיעים על מחיר העיסוי ידועים לכם כעת, יש לכם את האפשרות להוזיל את העלות בקלות ולבחור בעיסוי שהעלות שלו לא עולה על 200 שקלים. 

דרכים אפשריות להוזלה, הכירו גם אתם:

האם הזול מתגלה כיקר? לא תמיד. גם מעסים בתחילת דרכם יכולים להעניק לכם עיסוי נפלא. לעתים, דווקא המעסים הצעירים רוצים להוכיח עצמם יותר, ולכן הם משקיעים רבות בכל עיסוי שהם מעניקים. זאת בניגוד למעסים שכבר הספיקו לצבור לעצמם שם – מה שלא אחת גורם להם לעשות את העיסוי "על הדרך" ופחות להשקיע בכל לחיצה ונגיעה.

אז איך תוכלו גם אתם לחסוך בעלות של עיסוי בתל אביב?

  • תנו עדיפות למעסה פרטי ולא למכוני ספא גדולים

  • התמקדו על עיסויים הניתנים במסגרת של 30 דקות

  • מעסה חדש בתחום יהיה כמעט תמיד זול יותר 

  • עיסוי שוודי-קלאסי הוא העיסוי הזול ביותר

  • רכשו מספר עיסויים מראש וזכו בהנחה

עיסוי בתל אביב הוא בהכרח עיסוי יקר יותר?

לא. אמנם העיר תל אביב ידועה כעיר מאד יקרה, אך לא ניתן לקבוע בצורה חד משמעית כי העיסויים בתל אביב הם העיסויים היקרים ביותר. אם אתם מתגוררים באזור המרכז, תוכלו להשוות בין כמה מעסים שונים המעניקים לדוגמא עיסויים בתל אביב, פתח תקווה ורמת גן. כך, תוכלו אתם בעצמכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר עבורכם על בסיס המחיר המוצע לכם. המטרה? לקבל עיסוי מפנק במחיר נוח!