כל השאלות שתשאלו את המעסה בטלפון

ישנה סבירות גבוהה מאד כי את המעסה הבא שלכם תמצאו בפורטל עיסויים. מאחר ומדובר על היכרות ראשונית וירטואלית, ישנה חשיבות גדולה מאד לשיחת הטלפון המשותפת שלכם. מה חשוב שתשאלו את המעסה בשיחת הטלפון?

1.ההכשרה והרזומה התעסוקתי

המון פעמים ישנה מבוכה קלה לשאול את המעסה באשר לניסיון התעסוקתי שלו, אך מדובר על שאלה לגיטימית לחלוטין. בסופו של דבר, אתם מתמסרים עם גופכם לעיסוי מעמיק, כך שרצונכם לדעת עד כמה המעשה מנוסה וכמה שנים הוא עובד בענף עיסויים, הגיוני לחלוטין. שימו לב כי כדאי לעבוד אך ורק עם מעסים בעלי הכשרה – כאלו שעברו קורסים או סדנאות. 

2.האם ניתן לקבל עיסוי עד הבית?

עיסוי בחיפה גם יכול להיות עיסוי עד הבית, וישנם לא מעטים שמציבים זאת כתנאי סף. אם גם אתם מעוניינים לקבל את העיסוי בבית באמצעות "קליניקה ניידת", חשוב לבדוק זאת מראש. לרוב, בכרטיס המעסה בפורטל העיסויים, יצויין האם המעסה מעניק שירות עד הבית, כך שתוכלו מראש לבחור האם להתעניין אודותיו או לא. כך או כך, זהו נתון שחשוב לבדוק כבר בשיחת ההיכרות הראשונה, לטובת העיסויים הבאים שלכם עם המעסה.

3.מהו משך העיסוי המומלץ ביתר?

חוות דעתו המקצועית של המעסה חשובה ויש לקחת אותה בחשבון. אחד הדברים שיותר כדאי להתייעץ איתו לגביהם הוא משך העיסוי שלכם. עיסוי בחיפה יכול להיות עיסוי של 30 דקות, 50 דקות או 90 דקות. כל עוד מטרת העיסוי שלכם היא נטו פינוק, הרי שסביר כי ההחלטה תהיה שלכם ותוכלו בהחלט לבחור בעיסוי של כחצי שעה. עם זאת, עיסויים רפואיים הם עיסויים עמוקים ויסודים יותר שכדאי לקחת אותם באורכים גדולים יותר.

4.האם ניתן לתאם עיסוי זוגי?

כמו כן, המון פעמים אתם מתעניינים אודות עיסוי בחיפה לזוג, ולא לאדם אחד. לכן, במקרים שכאלו כדאי לבדוק עם מכון העיסויים האם ישנה אפשרות לקבל עיסוי זוגי. לטובת עיסוי זוגי הרי שלא נדרש רק חדר טיפולים זוגי, אלא שני מעסים זמינים באותו חלון זמן.

5.מחירים ותנאי שירות

ואחד הדברים החשובים ביותר: מחיר העיסוי ותנאי השירות. בררו היטב מהי עלות העיסוי, מהו פרק הזמן שבו ניתן לבטל או לדחות עיסוי בחיפה מבלי לשאת בעלויות ומהם תנאי התשלום (מזומן, אשראי, צ'קים וכדומה). כל שנותר לכם לאחר שיחה שכזו, הוא לתאם עיסוי בחיפה!