השוואת מחירים: עיסוי עד הבית, בקליניקה ובמכון ספא

גם אתם מעוניינים לקבל עיסוי בירושלים? רגע לפני, דעו מהן האפשרויות שלכם:

עיסוי עד הבית: אקסטרה מחיר על שירות ה-VIP

הדרך המועדפת ביותר על ידי רבים לקבל עיסוי בירושלים, היא עם שירות עד הבית. אם הייתם בטוחים כי עיסוי תוכלו לקבל אך ורק במכון פרטי, הרי שלא כך הדבר. גם הבית שלכם יוכל להפוך למכון עיסויים זמני – זאת עם שירות VIP המגיע עד אליכם. אז לשמחתכם אינכם צריכים לרכוש מיטת טיפולים או שמנים ייחודיים, אלא שהמעסה שיגיע אליכם דואג לכל הנדרש.

כן חשוב לדעת כי מדובר על עיסוי בירושלים שהוא מעט יקר יותר. אם תבצעו השוואת מחירים, תגלו כי אתם עתידים לשלם אקסטרה בעבור השירות המגיע עד הבית. מדוע? משום שמגולם במחיר גם הזמן של המעסה על הנסיעות, וכמובן שהוצאות הנסיעות והדלק.

קליניקת טיפולים: העיסוי הזול ביותר שתקבלו

אם המוטיבציה שלכם היא לקבל את העיסוי הזול ביותר בעיר הבירה, יהיה כדאי בהחלט שתתאמו לעצמכם עיסוי בירושלים במכון עיסויים. מכוני עיסויים שואפים לשרת את קהל הלקוחות עם עיסויים בלבד, כך שלא כדאי לצפות לבריכה, ג'קוזי, סאונה או בראנץ' מפנק. מדובר אך ורק על חדרי טיפולים בהם עובדים מעסים נפלאים. כך, אתם משלמים את ורק על שעת העיסוי ולא על כל המסביב. עיסוי בירושלים במחיר נגיש? זו הדרך!

מכון ספא: מניפה רחבה של שירותים בעלות גבוהה

מכוני הספא מתמחרים עיסוי בירושלים בעלות הגבוהה ביותר, אך אתם גם מקבלים את התמורה הראויה ביותר לכספכם. אם המטרה שלכם היא לצאת ליום לפינוק, ההמלצה החד משמעית היא לבחור באפשרות של מכוני ספא. במכון ספא אתם לא מגיעים לקבל אך ורק עיסוי, אלא שאתם זוכים להתפנק מתחילת היום ועד סופו:

  • קבלת לוקר אישי

  • חלוק ונעליים

  • סאונה, ג'קוזי ובריכה

  • חדרי עיסויים מאובזרים ומעוצבים

  • ארוחת בוקר, צהריים או ערב

עיסוי בירושלים במתכונת שכזו יהיה היקר ביותר, ולעתים הוא גם יעלה לכם כפול ממחיר של עיסוי פשוט במכון עיסויים. עם זאת, זיכרו כי לא בכל יום אתם מתפנקים לכם במתכונת שכזו, כך שבהחלט מדובר על הוצאה ראויה שהיא בעצם השקעה שלכם בעצמכם.