הקווים לדמותו של המעסה המומלץ ביותר

לפניכם, 5 סימנים שיעידו כי מי שמעביר עליכם את ידיו לאורך העיסוי – הוא מעסה ראוי ומקצועי בהחלט:

1.המעסה בעל הכשרות רבות

כשאתם מחפשים מעסה שמעניק עיסוי מקצועי, אתם רוצים להבטיח כי מדובר על מעסה שיודע מה הוא עושה. הדרך שלכם לדעת זאת? בין היתר באמצעות ההכשרות השונות שהוא עבר, תעודות שהוא קיבל וגם המלצות מלקוחות. ישנם אלו הנבוכים לדרוש במידע שכזה מהמעסה, אך מדובר על זכותכם המלאה: גם לכם מגיע לדעת מי עתיד להטיב עם הכאבים שלכם, להרפות אתכם ולקבל את כספכם.

2.המעסה הקשוב, המחייך והמכיל

לצד המקצועיות, יש להעניק חשיבות גדולה גם לפן השירותי. האם הייתם רוצים לקבל עיסוי מקצועי ממעסה שאינו חביב – כזה שיחסי האנוש שלא אינם טובים? ישנם לא מעט סיפורים על מעסים שאינם מחייכים, אינם דורשים בשלום המטופל וכאלו שעבודתם מאד תכליתית. חפשו אחר המעסה הקשוב, זה שמכיל אתכם, מחייך אליכם ודואג לשלומכם.

3.המעסה עם תנאי התשלום הנוחים ביותר

עיסוי מקצועי מצריך מכם להשקיע, ולא מעט. לכן, חפשו מעסה שמציע תנאי תשלום נוחים. במרבית המקרים, תידרשו לשלם על כל עיסוי בסיומו. עם זאת, במידה ואתם רוכשים מראש מספר טיפולים לטובת הפעמים הבאות, סביר כי יוצעו לכם תנאי תשלום נוחים יותר הכוללים הטבות ואפשרות לפרוס את התשלום למספר תשלומים.

4.המעסה עם תנאי השירות הנוחים ביותר

דבר נוסף המאפיין את המעסה המקצועי הוא תנאי השירות: האם תוכלו לבטל או לדחות את העיסוי שקבעתם? האם במידה ותאחרו מעט לעיסוי, תיאלצו לקבל עיסוי קצר יותר? בדקו את כל הדברים האלו מראש. במרבית המקרים, איחור של כמה דקות לעיסוי לא יגרור אחריו קיצור של העיסוי שלכם. ומה באשר לתנאי ביטול העיסוי? לרוב, תוכלו לבטל את העיסוי כ-48 שעות לפני מבלי לשאת בקנס.

5.המעסה שגורם לכם לחוש בנוח

ואולי הדבר החשוב ביותר: עיסוי מקצועי הוא עיסוי שאתם מרגישים בו בנוח. איך המעסה שלכם גורם לכם להרגיש? עיסוי מבוסס בין היתר גם על אינטימיות: האם המעסה משרה עליכם רוגע ונעימות, האם הוא גורם לכם לחוש בנוח עם גופכם, האם הוא מכבד את גופכם? העניקו חשיבות לכל אחת מהשאלות האלו והגיעו להחלטה: האם אתם מקבלים עיסוי מקצועי מהמעסה המקצועי ביותר?