הצעת נישואין במכון עיסויים – איך עושים את זה?

אם ישנו בילוי רומנטי ומפנק שהמון זוגות אוהבים, הרי שהוא עיסוי בקריות במכון עיסויים. כעת, כשאתה מבין כי הגיע הרגע להציע את הצעת הנישואין לבת הזוג האהובה שלך, ברור לך כי אתה רוצה להציע את ההצעה בדרך הרומנטית, האלגנטית והמשמחת ביותר.

המטרה? לרגש, להפתיע ובעיקר – לפנק!

ראשית, תאם לכם עיסוי זוגי בחדר זוגי

הדבר הבסיסי ביותר הוא לבחור במכון עיסויים שמציע עיסוי בקריות בחדר זוגי. חשוב לציין זאת מאחר ולא בכל מכון עיסויים ישנו חדר זוגי, וכך זוגות שרוצים לקבל עיסוי באותו הזמן, מקבלים אותו בחדרים נפרדים. חדר זוגי מעצים את הרומנטיקה, ומאפשר לכם לחלוק חוויה נעימה ומיוחדת באותה משבצת זמן. עיסוי בקריות לזוג לא אחת מתומחר בעלות מעט גבוהה יותר, אך חשוב להבין כי ישנה תמורה מלאה למחיר: חדר טיפולים מאובזר, מעוצב ומפואר.

בחר במכון העיסויים המפואר והמרשים ביותר

באזור הקריות אין מכון עיסויים אחד, אלא כמה מכונים שונים. רגע לפני שאתה מתאם עיסוי בקריות לטובת הצעת הנישואין, בדוק היטב מהו מכון העיסויים המפואר ביותר. חשוב מאד שתהיה תפאורה יפה להצעת הנישואין, שהעיצוב יהיה רומנטי וסולידי וכי יהיו לך כל התנאים להפתיע את בת הזוג שלך. הדרך להתרשמות? דרך תמונות המופיעות בפורטלי העיסויים הנבחרים.

קשט את החדר בתיאום מראש עם מכון העיסויים

אם העיצוב בחדר העיסויים אינו מספיק, תאם מראש עם הצוות במכון כי תגיע לקשט אותו. ההמלצה היא לבחור בקישוטים כלליים יותר כדוגמת נרות, זאת על מנת שלא תעורר את חשדה טרם אתם מתחילים את העיסוי. נרות ופרחים עושים בדרך כלל את העובדה, ומייצרים את התאפורה הרומנטית והמרגשת ביותר!

אחרי שעה של פינוק, בקש מהמעסים פרטיות

אז לא, לא כדאי להציע את הצעת הנישואין לפני העיסוי. מדוע? משום שלאחר שתתארסו, תהיו כל כך נרגשים שלא תהיו יכולים לשכב בצורה סטטית על מיטת הטיפולים לקבל עיסוי. לכן, ההמלצה היא אחרת: התפנקו כל אחד מכם עם עיסוי בקריות. לאחר שמסתיים העיסוי, יעזבו המעסים את החדר לכמה דקות. בנקודת זמן זו, תשלוף את הטבעת, תכרע ברך ולבך יספר את סיפור האהבה היפה שלכם. ממכון העיסויים? אתם יוצאים מאורסים!