המיתוסים הנפוצים ביותר על עיסויים

הבעיה האמיתית במיתוסים היא שהמון פעמים הם הופכים למציאות של לא מעט אנשים. לפניכם, המיתוסים הנפוצים ביותר על עיסויים:

1.עיסוי בהכרח בעל גוון אירוטי

לא נכון. ישנם אנשים שנמנעים מלתאם עיסוי עם מעסה מקצועי, רק מאחר והם בטוחים כי מדובר על תיאור מכובס למגע אירוטי. אמנם ישנם עיסויים אירוטיים, אך גם ישנם עיסויים קלאסיים כדוגמת העיסוי השוודי, התאילנדי, האבנים החמות וכן הלאה. תוכלו גם אתם ליהנות מכוחו של המגע באמצעות עיסוי הניתן על ידי מעסה מקצועי.

2.מעסים טובים יותר ממעסות

לא נכון. השנה היא שנת 2019, והנטייה לחשוב כי ישנה עליונות לגברים על פני נשים, גם בעולם העיסויים, פשוט שגויה. בסופו של דבר מה שחשוב בעיקר הוא הניסיון, הגישה והמקצועיות של המעסה, ולא המין שלו. לכן, בעת שאתם מתאמים לעצמכם עיסוי עם מכון העיסויים, תוכלו לבקש לקבל את העיסוי מהמעסה המומלץ ביותר. המין שלו? לא ממש רלוונטי.

3."או שעה וחצי, או כלום"

העיסויים המוצעים כיום ניתנים בכמה אורכים שונים: עיסוי של חצי שעה, 50 דקות או שעה וחצי. המון פעמים נדדמה כי דווקא העיסוי הארוך ביותר הוא המטיב ביותר, אך לא תמיד. ישנם אנשים שלא נהנים ממגע ממושך, ולהם מתאים בעיקר העיסוי במתכונת ה-50 דקות. עיסוי של שעה וחצי הוא העיסוי הארוך ביותר, והוא ניתן במרבית המקרים לספורטאים שמקבלים עיסויים רפואיים.

4.רק מכוני ספא מציעים עיסויים

לא נכון. מכוני הספא מציעים חבילות ספא הכוללות בין היתר גם עיסוי מפנק, אך עיסויים תוכלו לקבל גם דרך מעסים פרטיים או מכוני עיסויים. חשוב להבין כי ישנו פער אדיר של מאות אחוזים בין מחיר העיסוי שניתן לכם במכון העיסויים ובין המחיר המוצע לכם במכוני הספא. אם אתם רוצים ליהנות כמה שיותר ולהוציא כמה שפחות, בחרו במעסה פרטי או במכון עיסויים שלא מציעים חוויה של מתקני ספא וארוחת בוקר, אלא אך ורק עיסוי מפנק.

5.עיסוי טוב רק בכדי לשחרר שרירים תפוסים

לא נכון. אמנם המוטיבציה של המון אנשים היא לתאם עיסוי בעת שהם חשים כאבים שונים, אך העיסוי מטיב גם ברמה הרגשית-נפשית. המון מטופלים מעידים כי לאחר העיסוי הם חשו הטבה משמעותית שבאה לידי ביטוי בהפחתה בלחצים ובמתחים, ובתחושה כללית שלווה יותר.