האם ניתן לבחור מעסה דרך שיחת טלפון?

לאחר שתקראו מעט על המעסה, תעברו אל שיחת הטלפון שבה תדרשו בפרטים נוספים ובהמשך תתאמו לעצמכם מפגש. האם באמת ניתן לבחור במעסה מקצועי דרך שיחת טלפון, או שיש צורך לבצע בדיקות מקדימות אחרות? לשמחתכם, שיחת טלפון יסודית ועניינית יכולה לספר לכם לא מעט על המעסה – רגע לפני שגם אתם תשכבו לכם בנחת על מיטת הטיפולים לקבלת עיסוי טנטרה:

1.עד כמה המעסה קשוב ומכיל אתכם?

אולי הדבר החשוב ביותר בשיחת הטלפון הראשונית, הוא לזהות כי המעסה קשוב לכם. ספרו על עצמכם ומה הביא אתכם לבחור בעיסוי מסוג עיסוי טנטרה. בשלב זה, נסו להבין האם המעסה קשוב לכם, או שאולי הוא דווקא נכנסל לדבריכם ומשתלט על השיח בצורה לא מנומסת. תקשורת טובה עם המעסה תבסס בעבורכם את תנאי העיסוי האידיאלים! אל תתפשרו על התקשורת האנושית והאיכות השירותית של המעסה – הן חשובות בדיוק כמו המקצועיות שלו.

2.מהו הניסיון המקצועי שמציג המעסה בטלפון

ישנם דברים שתצטרכו לשאול בעצמכם, אך גם ישנם דברים שהמעסה יצטרך להציג בפניכם מבלי שתדרשו בהם. כך לדוגמא, הניסיון המקצועי שלו: האם המעסה מציג את עצמו כמעסה בעל הכשרה, או שהוא מתגאה בכך שהוא למד עיסוי טנטרה בעצמו? תנו עדיפות ברורה למעסים שלמדו קורסים, עברו הכשרות וקיבלו תעודות רלוונטיות המעידות על כישוריהם.

3.האם המעסה מתעניין אודות המצב הרפואי שלכם

רק מעסה מקצועי ובעל ניסיון ישאל אתכם שאלות כלליות באשר למצבכם הרפואי. ישנם מצבים רפואיים שונים (כמו לאחר ניתוחים לדוגמא), שעיסויים לא יכולים להטיב עמם. לכן, המעסה ישאל אתכם מספר שאלות כלליות, כאשר המטרה היא להבין האם ישנן מגבלות שונות שיכולות למנוע ממנו להעניק לכם עיסוי, גם אם מדובר על עיסוי טנטרה. העריכו את ההתעניינות של המעסה – גם אם היא יוצרת חוסר נוחות רגעית.

4.עד כמה המעסה מתאמץ בכדי למצוא בעבורכם עיסוי מתאים

מעסה מקצועי לא יקבע לכם איזה עיסוי תקבלו, אלא שעל פי ההעדפות שתציגו ומטרות העיסוי שלכם, הוא יבחר בעבורכם את העיסוי. כך לדוגמא, אנשים שמעוניינים בעיסוי בעל גוון אירוטי-מיני, לבטח יקבלו המלצה על עיסוי טנטרה. מנגד, אם מדובר על ספורטאי שסובל מפציעה, יומלץ לו על עיסוי רפואי יסודי ומעמיק.