האם השקעה כספית בעיסוי היא השקעה ראויה?

לא משנה כלל אם חרגתם פעם נוספת מהתקציב החודשי שלכם, ובטח שלא משנה כלל אם אתם צריכים יותר מ-24 שעות ביממה: תירוצים מדוע לא להשקיע בעצמכם תמצאו תמיד.

כל השקעה בעצמכם היא השקעה ראויה

כשאתם שואלים את עצמכם האם אכן כדאי לכם להשקיע כספית בעיסוי, אתם בעיקר צריכים להזכיר לעצמכם דבר אחד: השקעה בעצמכם היא השקעה ראויה. המון פעמים קל יותר להשקיע בבן או בת הזוג, בילדים או בהורים – וקצת קשה יותר להשקיע בעצמך. ההשקעה שלכם בעצמכם היא השקעה שמחזירה את עצמה במהירות, בטח בעת שמדובר על עיסוי שמטיב עמכם בכמה מישורים.

כשאתם מחליטים להשקיע בגוף ובנפש

הביקורת העצמית על ההשקעה שלכם בעצמכם המון פעמים מביאה אתכם לעשות הכל – רק לא להשקיע בעצמכם. אז סביר מאד כי קל לכם לבקר את עצמכם על בילויים מרובים, קניות או נסיעות לחו"ל, אך מה בדבר השקעה בנפש ובגוף שלכם? העיסויים מוכחים ככאלו המטיבים ברמה הרגשית והגופנית, והמון פעמים הם נמצאים כטיפול משלים איכותי. אם גם אתם סובלים מגב תפוס, כאבים בצוואר או ממתחים – תאמו לעצמכם עיסוי. עוד תופתעו לגלות מהו כוחו של המגע...

העניקו לעצמכם שעה של פינוק 

סביר מאד כי גם אתם מתנהלים בעולם תחת לוח זמנים צפוף המבוסס על שלל מטלות, פגישות ודד-ליינים. גם אם אתם האנשים "הקולים" ביותר בעולם, סביר מאד כי אתם חשים לא אחת לחצים ומתחים שמשפיעים לכם על מצב הרוח, והמון פעמים גם באים לידי ביטוי ברמה הרגשית. שעה אחת של פינוק בדמות עיסוי מפנק, יכולה לעורר את גופכם ורוחכם מחדש! המגע של המעסה מרפה, מרגיע וממקד את התודעה שלכם על אזורים חיוביים.

גם בשגרת החיים – מצאו זמן לעיסוי מפנק

אז נכון, תמיד תמצאו סיבות טובות מדוע לא לקבל עיסוי. עם זאת, נסו למנות את הסיבות לקבל את העיסוי, ותגלו כי ישנן לא מעט כאלו. כשלכם טוב יותר, קל לכם להיות טובים יותר לאחרים – למקום העבודה שלכם, לילדים שלכם ולבן או בת הזוג. אמנם עיסוי ניתן לאורך שעה אחת בלבד, אך הוא ממשיך להטיב עמכם גם הרבה לאחר מכן. העיסוי שתוכלו לקבל יכול להיות תאילנדי, אבנים חמות, שיאצו, שוודי-קלאסי או כל עיסוי אחר החביב עליכם.