אילו מתקנים בסיסיים צריכים להיות בקליניקת עיסויים?

במרבית המקרים, אנשים המעוניינים בטיפול נטו של עיסוי מקצועי, יפנו אל קליניקת טיפולים פרטית, או אל מכון עיסויים המתמקד אך ורק בעיסויים מסוגים שונים.

אם גם אתם עתידים לקבל עיסוי בקליניקה פרטית לראשונה בחייכם, חשוב שגם אתם תדעו מה כוללת קליניקה שכזו. המטרה? להבטיח כי אתם בוחרים בקליניקה בסטנדרט גבוהה שתייצר בעבורכם את החוויה הטובה ביותר:

חדר המתנה – רגע לפני שהמעסה מקבל אתכם

ראשית, חדר המתנה. מדובר על הדבר הבסיסי ביותר, אך מסתבר כי ישנן קליניקות שעם פתיחת הדלת בהן, אתם מגיעים ישר אל חדר הטיפולים. חדר ההמתנה הוא חדר שמאפשר לכם להירגע לרגע, לקחת לעצמכם פסק זמן של כמה דקות וליהנות מכוס שתייה או נשנוש קל. עיסוי בקליניקה פרטית לא ניתן במסגרת יום כייף קלאסי כפי שמוכר מימי הספא, אך ראוי בהחלט שתוכלו להתפנק (גם ברמה הבסיסית ביותר) טרם העיסוי.

חדר מנוחה – רגע לפני שאתם שבים אל השגרה

המעבר שמהעיסוי אל השגרה שבחוץ הוא מעבר חד: משקט מלודי אל רעש המכוניות, מגוף רפוי ואיטי אל גוף דינאמי בתנועה. לכן, עיסוי בקליניקה פרטית חייב להבטיח לכם גם חדר מנוחה. מדובר על חדר שדומה מאד במבנה ובתכלית שלו לחדר ההמתנה. לרוב, בחדר זה נהוג להציע כמה סוגי משקאות, נשנושים קלים ומטליות לחות וריחניות לרענון.

חדר רחצה בסיסי וחדר שירותים 

חלק מהמטופלים מתאמים לעצמם עיסוי בקליניקה פרטית לפני יום העבודה. במקרה שכזה, כדאי שתבדקו מראש כי יש בקליניקית הטיפולים גם מקלחת עם מים חמים. אחרי העיסוי, סביר מאד כי תרצו להסיר מעצמכם את שכבות שמן הטיפולים, לחפוף את השיער ולהגיע אל יום העבודה שלכם כשאתם רעננים ונקיים.

מה סביר שלא שיהיה במכון עיסויים פרטי?

ישנו פער גדול מאד בין קליניקיות פרטיות ובין מכוני ספא. לכן, חשוב שתהיו מוכנים למה שאתם עתידים לקבל, ובעיקר למה שאתם לא עתידים לקבל:

  • בריכה, ג'קוזי או סאונה

  • ארוחת בוקר בסגנון בופה

  • חלוק ונעליים

עיסוי בקליניקה פרטית מתמקד על העיסוי – ולא על כל המעטפת שמסביב. מאחר ומדובר על עיסוי בלבד, הרי שאתם גם עתידים לשלם פחות בעבור שעת עיסוי שכזו. עד כמה פחות? לעתים גם כ-50% פחות בהשוואה לימי פינוק במכוני הספא הגדולים.