איך תזהו בקלות מכון עיסויים אמין ומקצועי?

איך תדעו לזהות גם אתם מכון מקצועי ואמין שיעניק לכם את הטיפול הראוי ביותר?

1.יוצע לכם מחיר עבור עיסויים שונים

הדרך הראשונה לד עת האם מכון העיסויים אמין או לא, היא באמצעות תפריט הטיפולים שלו. כידוע, עיסויים ניתנים בכמה אורכים שונים, זאת על מנת להתאים אותם בצורה האידיאלית ביותר לכל לקוח. ישנם אנשים שלא יהנו מעיסוי של שעה וחצי, ולכן הם זקוקים למענה שונה. הדבר הקל ביותר עבור מכוני העיסויים הוא לקבוע כי הם מציעים עיסוי של שעה וחצי בלבד, וכך ליהנות באופן קבוע גם מהכנסה גבוהה יותר.

עם זאת, מכון עיסויים אמין יציע לכם עיסויים של חצי שעה, 50 דקות ושל שעה וחצי. כך, ההחלטה היא שלכם בלבד כמה כסף להשקיע בעיסוי מבלי שיש מי שקובע עבורכם.

2.המעסים בעלי הכשרה מקצועית רלוונטית

ישנם לא מעט אנשים שפותחים מכון, מעמידים עמדת קבלה נחמדה, שמים ברקע מוסיקה מרגיעה וקוראים לעצמם "מעסים". אז לא, מעסים הם אך ורק אנשים שעברו הכשרות ספציפיות, מקצועיות וממוקדות. בסופו של דבר המגע של המעסה אמור להטיב אתכם (ולעתים גם לרפא אתכם), כך שחשוב להבטיח כי עיסוי שתקבלו יינתן על ידי חוד החנית של המעסים. אל תתביישו לשאול: האם המעסים עברו הכשרה רלוונטית? לרוב, תעודות המעסים יהיו תלויות במכון העיסויים. במידה ולא? כאן אמורה להידלק לכם נורה אדומה.

3.תרכשו מספר עיסויים? תקבלו הטבה שירותית

חשוב מאד שמכון העיסויים ידע לבוא לקראתכם כשצריך. כך לדוגמא, במידה ואתם רוכשים מספר עיסויים ולא רק עיסוי בודד אחד, מן הראוי שתקבלו הטבה שירותית. אותה הטבה יכולה להיות עיסוי במתנה, אחוזי הנחה או שדרוג העיסויים משעה לשעה וחצי לדוגמא. מכון אמין והוגן יהיה זה שרואה בכם הרבה מעבר לשיקול כלכלי. 

4.מתנים את העיסוי שלכם במילוי שאלון בריאות

ישנם דברים שהייתם שמחים בהחלט לדלג עליהם לפני קבלת העיסוי, אך דווקא הם יכולים להעיד יותר מכל על מקצועיות מכון העיסוים. מכון אמין ומקצועי יתעקש להציג בפניכם שאלון בריאות לפני קבלת העיסוי. שימו לב כי ישנם מכונים שלא ידרשו זאת מכם, זאת מאחר והעיסוי שהם מעניקים הוא חובבני וניתן על ידי "מעסים על הדרך". שאלון בריאות מקיף ויסודי שם את הבריאות שלכם בראש סדר העדיפויות – העריכו זאת!