איך תבינו גם אתם כי העיסוי פשוט עובד?

כשאתם פונים אל מעסה לטובת קבלת עיסוי מקצועי, אתם עושים זאת על מנת לחוש הטבה שבאה לידי ביטוי גם בגוף וגם בנפש. עם זאת, לא תמיד יודעים כולם להגיד בצורה חד משמעית האם העיסוי שהם מקבלים עובד, או לא. 

חשוב שגם אתם תדעו כי עיסוי הוא משהו מדיד: כזה שתוכלו לקבוע בקלות לגביו האם הוא מטיב עמכם, או שאולי הוא אינו מייצר כל אפקט המצדיק את המשך קבלתו. אז איך יודעים אם להישאר עם המעסה הנוכחי או לחפש מעסה חדש? בדיוק כך:

הטבה המורגשת כבר במהלך העיסוי

אחד הדברים שאולי יותר יפתיעו אתכם הוא לגלות כי את ההטבה תוכלו להרגיש כבר במהלך העיסוי. המון פעמים ישנו רצון לסיים את הטיפול, רק בכדי להבין האם הוא יצר אפקט של הטבה או לא. בפועל, כבר כעבור מספק דקות, ובעת שהמעסה מעסה את האזור התפוס או הכאוב, תוכלו לחוש בהטבה. זהו ההבדל המהותי ביותר בין עיסוי מקצועי ובין עיסוי חובבני שגם כעבור שעות לא באמת יטיב עמכם.

ואחרי העיסוי – אתם כמו אדם חדש

ישנם מטופלים שזקוקים למספר עיסויים בכדי לחוש הטבה, אך גם ישנם אלו שכעבור עיסוי מקצועי אחד מרגישים כמו אנשים חדשים. ישנה תחושת הקלה אדירה בעת שמבינים כי הכאב שכל כך הגביל, כעת לא מורגש כלל. זהו כוחו של המגע, ובאמצעות לחיצות עדינות ומבוקרות, יכול המעסה לשחרר את גופכם ואתכם לחופשי.

גופכם מבקש מכם לתאם עיסוי נוסף

מעבר לכך שהטבה גופנית יכולה לבשר לכם רבות על כך שהעיסוי פשוט עובד, הרי שישנו דבר נוסף: רצונכם האישי לקבוע עיסוי מקצועי נוסף. כל עוד הייתם מהוססים לגבי טיבו של העיסוי, סביר כי הייתם מתלבטים האם לתאם עם המעסה פעם נוספת. מאחר ואתם בוחרים להיפגש איתו שוב, אתם יכולים לבטוח בעצמכם ובתודעה שלכם, כי אתם עושים את מה שגופכם מבקש מכם.

בחרו בקליניקה מעוצבת ונעימה – היא מעצבת את החוויה שלכם

לא הכל מתחיל ונגמר בטיבו של המגע של עיסוי מקצועי. חלק בלתי נפרד מהחוויה שלכם הוא גם הקליניקה בעצמה. כל עוד אתם מגיעים לקליניקה נעימה, מבושמת, ממוזגת ומעוצבת – יש בכם את הרצון להגיע אליה פעם נוספת. חוויה מעוצבת על ידי כמה פרמטרים שונים, כך שראוי להעניק גם לקליניקה חשיבות.