איך מכינים את הבית לקראת עיסוי עד הבית?

אז לא, אינכם צריכים לצאת מהבית על מנת לקבל עיסוי מפנק, אלא שתוכלו לחסוך מעצמכם את הנסיעות, חיפושי החניה וההסתגלות אל חלל טיפולים לא מוכר לכם.

עם זאת, חשוב בהחלט לבדוק מבעוד מועד האם הבית שלכם מתאים על מנת לקבל בו עיסוי בדרום, ומעבר לכך: איך מכינים את הבית לקראת הגעתו של המעסה? קחו אתכם כמה טיפים לדרך:

בדקו בעצמכם: האם הבית מתאים לעיסוי ביתי?

כשאתם מנסים להבין האם תוכלו לארח בבית עיסוי בדרום, מה שאתם צריכים לבדוק הוא האם יש לכם חדר גדול ופנוי. חדר מתאים יהיה חדר שניתן להציב בו מיטת טיפולים גדולה ומרווחת, תוך שיש מספיק מקום בחדר למעסה. מאחר ומדובר על הבית שלכם, סביר כי אין באמת חדר ריק פנוי, אלא שהעיסוי יתקיים בחדר קיים של אחד מבני הבית. לכן, טרם הגעת המעסה נסו לסדר אותו בצורה כזו שתבסס את התנאים הטובים ביותר לקבלת עיסוי בדרום.

תאמו את העיסוי בשעות שקטות ביום

השעות השקטות ביותר ביום יהיו שעות הצהריים – בין 13.00 ל-15.00, ושעות הערב המאוחרות החל מהשעה 21.00. ההמלצה אליכם היא לתאם עיסוי בדרום בבית בשעות אלו בלבד. מדוע? משום שהבית שלכם (ככל הנראה) אינו מבודד אקסוטית, כך שרעשים מבחוץ יכולים לפגוע באפקט החוויה שבעיסוי. במכוני עיסויים ישנו בידוד איכותי, כך שלא משנה באיזו שעה ביום תתאמו עיסוי – תזכו במרחב שקט ומרגיע.

אז מה נחוץ לכם? חדר מרווח עם מזגן

מעבר לכך שאתם צריכים לדאוג לחדר פנוי שבו תוכלו לקבל עיסוי בדרום, הרי שחשוב שהחדר יהיה גם עם מזגן מקרר. לא משנה כלל אם העונה היא חורף, הרי שלאורך העיסוי אתם עלולים לחוש שחם לכם (בעקבות המגע של המעסה), כך שחשוב מאד שתהיה אפשרות לשלוט בטמפרטורות של החדר ולבסס בעבורכם את הסביבה הנוחה, האידיאלית והנעימה ביותר. 

תלו שלט על הדלת "נא לא להפריע"

למרות שאתם שכנים שמנדבים סוכר וביצים לשכנים שבדיוק חסר להם, כדאי שלפני הגעתו של המעסה תתלו שלט על דלת הבית. בשלט זה בקשו מהשכנים לא להפריע בשעה הקרובה, פשוט מאחר ואתם מקבלים עיסוי בדרום. אז באיזה עיסוי אתם תבחרו?