איך מחשבים את מחיר העיסוי?

מכר מהעבודה סיפר לכם שהוא סגר על עיסוי ב-250 שקלים, ובעת שאתם התעניינתם לגבי עיסוי הציעו לכם אותו ב-380 שקלים? דעו כי אין זה מקרי. לכל עיסוי מוצמד מחיר אחר, וישנם כמה פרמטרים שונים המשפיעים על מחירו של העיסוי שתקבלו.

רגע לפני שגם אתם מתפנקים בעיסוי ומכבים את המכשיר החכם שלכם לפחות לשעה אחת, דעו על פי מה נקבע המחיר של כל עיסוי שאתם עתידים לקבל.

1.סוג העיסוי הניתן לכם

הדבר הבסיסי ביותר הוא סוג העיסוי. אותו חבר מהעבודה סגר על עיסוי שוודי ב-250 שקלים? אל תצפו לקבל את אותו המחיר על עיסוי טנטרה לדוגמא או על עיסוי רפואי. העיסוי הקלאסי והזול ביותר הוא אכן השוודי, אך ישנם עיסויים יקרים יותר שמתומחרים בהתאם למידת המיומנות הנדרשת לטובת ביצועם. העיסויים היקרים ביותר יהיו אלו בעלי הגוון האירוטי, כדוגמת עיסוי טנטרה.

2.מהו אורך העיסוי?

אלמנט נוסף המשפיע על מחיר העיסוי שתקבלו הוא האורך שלו. ככל שהעיסוי ארוך יותר, כך תידרשו לשלם יותר. כיום, מרבית העיסויים מוצעים בשלושה אורכים שונים: העיסוי הארוך ביותר הוא עיסוי של שעה וחצי, ואילו העיסוי הקצר ביותר הוא של כחצי שעה. העיסוי הפופולארי והמבוקש ביותר? זה הניתן על פני כ-50 דקות. תוכלו לקבל כמעט כל עיסוי, לרבות עיסוי טנטרה, בכל אחד מהאורכים השונים.

3.מעסה מתחיל או בעל שם?

אם אתם רוצים להוזיל את העיסוי שלכם כמה שרק ניתן, ההמלצה אליכם היא לחפש מעסים שרק כעת יוצאים לדרכם המקצועית. המחירים הזולים לא מעידים על עיסוי פחות טוב, אלא על מעין מחיר היכרות שמטרתו להגדיל את קהל הלקוחות. מעסים בעלי שם שכבר עובדים שנים יגבו מחירים גבוהים יותר, בעוד מעסים מתחילים לרוב יציעו את השירות שלהם במחירי השקה – גם כשמדובר על עיסוי טנטרה.

4.קליניקה פרטית או עיסוי עד הבית?

אז מה עוד יכול להשפיע על מחיר העיסוי שתשלמו? המקום בו תקבלו את העיסוי כמובן. כל עיסוי, לרבות עיסוי טנטרה, ניתן לקבל במספר מקומות שונים:

  • בביתו הפרטי של המעסה

  • בבית הפרטי שלכם

  • במכון ספא יוקרתי

  • במכון עיסויים גדול

  • בקליניקת טיפולים פרטית

העיסוי היקר ביותר יהיה זה שניתן במכוני ספא. אחריו, יהיה זה הבית הפרטי שלכם שעבור עיסוי בו תצטרכו לשלם אקסטרה עבור הנסיעות של המעסה. והעיסוי הזול ביותר? אותו תקבלו דווקא בקליניקת העיסויים הפרטית או בביתו של המעסה שלכם.