אחת ולתמיד: כדאי לאכול לפני עיסוי?

כידוע, קשה להישאר אדישים לבופה העשיר ולמגוון המטעמים. כתוצאה מכך, רבים מגיעים אל העיסוי שלהם (שלרוב מתואם לאחר ארוחת הבוקר), כשהם חשים כבדות וחוסר נוחות. 

גם אתם עתידים להגיע אל מכון עיסויים לקבל עיסוי בדרום? כחלק מההכנות שלכם לקראת העיסוי האידיאלי, דעו גם אתם האם באמת כדאי או לא לאכול לפני העיסוי:

התחשבו באורך העיסוי שלכם

כל עוד ארוחת הבוקר כלולה בדיל של עיסוי בדרום, הרי שיהיה קשה מאד לוותר על הארוחה. לעתים, קביעת העיסוי לפני הארוחה העשירה יכולה לפתור את הבעיה: מיד לאחר העיסוי תיגשו אל חדר האוכל ותוכלו ליהנות מארוחת מלכים. כן חשוב לציין כי ישנם מכוני עיסויים אליהם אתם מגיעים לטובת עיסוי בדרום בלבד – בלי כל תוספת אחרת.

במקרים שכאלו תצטרכו לדאוג לעצמכם לאוכל. אם אתם תוהים האם כדאי לאכול או לא, כדאי פשוט להתחשב באורך העיסוי שלכם: כל עוד אתם עתידים ליהנות מעיסוי של כ-30 דקות בלבד, הרי שאין באמת צורך לאכול, או לדאוג לארוחת מבעוד מועד. עם זאת, במידה והעיסוי שלכם הוא עיסוי של כשעה וחצי, יהיה כדאי להעניק לגוף דלק ואנרגיה.

ארוחה קלה: מה כדאי לאכול לפני העיסוי?

מדוע חשוב לאכול לפני עיסוי בדרום? המטרה ברורה: להבטיח כי תחושו נינוחים ובטח שלא רעבים או צמאים. לפני העיסוי, כדאי לאכול ארוחות קטנות: פרי, סלט קטן, חטיף אנרגיה, יוגורט או אפילו חצי כריך בריאות. שימו לב כי המון פעמים ארוחה גדולה ועשירה יכולה לגרום לחוש מנומנמים ועייפים – כך שהדבר האחרון שיתחשק לכם הוא עיסוי בדרום.

מה בהחלט כדאי שלא לאכול לפני עיסוי בדרום? מזון מטוגן, מאכלים מתוקים או כל מה שיכול לגרום לכם לתחושות של צרבת או צמא. במקרים שכאלו, סביר כי לא תחושו נינוחים לאורך העיסוי וכך אפקט החוויה שלכם עלול להיפגע.

הקפידו על שתייה של לפחות 2 כוסות מים

ודבר נוסף חשוב הוא לשתות. אמנם אינכם יוצאים לריצת מרתון, אך חשוב בהחלט שלא תחושו תחושת צמא. ההמלצה היא לשתות מים בלבד, ואם אתם ממש מתעקשים שלא לשתות מים, הסתפקו במים מוגזים. שימו לב כי ניתן לשתות גם לאורך העיסוי, אך לעתים הפסקות שכאלו במשך העיסוי קוטעות את אווירת השלווה, ההרפייה והרוגע, וחבל.